Promocje

Kärcher kup i zyskaj! Premia 80 lub 100 zł!

17.09.2014

Różnorodność jest jedną z licznych zalet urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher, która oferuje nie tylko modele w różnych klasach wydajności, ale także osobne linie produktów.

Urządzenia wysokociśnieniowe K 3 i K 3 Carsą idealnym sprzętem służącym utrzymaniu czystości wokół domu. Urządzenia charakteryzują się kompaktowymi wymiarami i niewielkim ciężarem. Ich zaletą jest poręczność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenia klasy K 3 gwarantują znacznie lepsze rezultaty niż gąbka w połączeniu z wężem ogrodowym, a jednocześnie pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Urządzenia klasy K 3 wyczyszczą niemal wszystkie przestrzenie wokół domu, począwszy od czyszczenia małych powierzchni: narzędzi, mebli ogrodowych, rusztu, grilla, roweru, bramy garażowej, tarasów a skończywszy na czyszczeniu rowerów czy samochodów kompaktowych.

W standardowym wyposażeniu urządzenia K 3 znajduje się 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna a wyposażeniu K 3 Car dodatkowo szczotka, szampon samochodowy oraz lanca pianowa 0,3 l. Lanca Vario Power gwarantuje łatwą regulację ciśnienia i pozwala dostosować parametry strumienia do konkretnych zastosowań.

Lance pianowe umożliwiają z kolei aplikację gęstej piany, która przyśpiesza proces czyszczenia. Lance z dyszą rotacyjną wytwarzają obracający się strumień punktowy, który posiada siłę odspajania brudu porównywalną ze strumieniem punktowym, a jednocześnie charakteryzuje się znacznie większą wydajnością powierzchniową, dzięki czemu szybko usuwa uporczywe zabrudzenia.

Szczotka uniwersalna o miękkiej szczecinie, delikatnej dla wrażliwych na zarysowania powierzchni z kolei idealnie nada się do czyszczenia wszelkich zabrudzeń z samochodu. Urządzenia są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, mianowicie na urządzeniu zamontowano hak ułatwiający przechowywanie przewodu zasilającego lub węża wysokociśnieniowego a duże koła oraz ergonomiczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i gwarantują wygodne manewrowanie urządzeniem.

Modele myjek objętych promocją:

Kärcher kup i zyskaj! Premia 80 lub 100 zł!

Teraz urządzenia K 3 i K 3 Car można zakupić w ramach akcji "Kup i Zyskaj" trwającej od 15.09.2014 do 31.10.2014 r.

Aby wziąć udział w akcji, w ciągu miesiąca od daty zakupu (nie później niż do 30.11.2014) należy się zarejestrować na stronie www.karcher-kupizyskaj.pl lub przesłać listem poleconym załączony formularz zgłoszenia (wraz z kopią dowodu zakupu sprzętu i wyciętym z opakowania kodem kreskowym) na adres: A1 Agencja Reklamowa, ul. Grzybowska 4 lok. 138, 00-131 Warszawa z dopiskiem "Kärcher Kup i zyskaj" Premia 80 lub 100 zł (wysokość premii zależna od modelu zakupionego urządzenia) zostanie wypłacona przelewem bankowym na podany w formularzu zgłoszeniu numer rachunku w terminie 60 dni od daty wpłynięcia zgłoszenia lub daty rejestracji online.

Regulamin akcji Kärcher - Kup i zyskaj! dostępny jest na stronie www.karcher-kupizyskaj.pl i www.karcher.pl

źródło i zdjęcia: Kärcher

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.