Promocje

Technologiczna Ekstraklasa Nice w nowej odsłonie! 5 lat gwarancji w standardzie!

17.09.2014

Firma Nice po raz kolejny przygotowała atrakcyjną promocję w ramach Technologicznej Ekstraklasy Nice. Wyróżniono trzy najbardziej zaawansowane technologicznie zestawy automatyki, które objęto 5-letnią gwarancją!

Technologiczna Ekstraklasa Nice w nowej odsłonie! 5 lat gwarancji w standardzie!

Dodatkowo każda osoba, która zdecyduje się na zakup promocyjnych zestawów, otrzyma piłkę adidas brazuca oraz okolicznościową koszulkę Nice. Jednocześnie promocyjne zestawy automatyki zostały Oficjalnymi Produktami Ekstraklasy - to następstwo sponsoringu rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2014/2015 przez firmę Nice.

Zestawienie Technologicznej Ekstraklasy Nice nie jest przypadkowe i pozwoli na automatyzację każdego wjazdu. W skład Ekstraklasy wchodzą najbardziej zaawansowane technologicznie oraz w pełni funkcjonalne zestawy.

Najważniejszą cechą produktów jest 5-letnia gwarancja - Oficjalne Produkty Ekstraklasy to zestawy wysokotechnologiczne i niezawodne. Możliwość przedłużenia gwarancji to następstwo przekonania o jakości wykonania oraz niezawodności produktów. Doświadczenie włoskich inżynierów zaowocowało stworzeniem godnych zaufania urządzeń, które gwarantują komfort i wygodę oraz bezproblemową obsługę.

Proces przedłużenia gwarancji na urządzenia Nice jest bardzo prosty. W czasie 60 dni od montażu napędu użytkownik zobowiązany jest dokonać rejestracji za pośrednictwem specjalnego formularza on-line dostępnego na stronie internetowej www.nice.pl. W czasie wypełniania formularza użytkownik zostanie jedynie poproszony o podanie swoich danych osobowych, numeru fabrycznego siłownika oraz źródła, skąd dowiedział się o akcji.

W celu przedłużenia gwarancji w przypadku użytkowników indywidualnych niezbędne będzie również wykonanie dwóch przeglądów technicznych przez Partnera Handlowego Nice. Ze względu na zaangażowanie firmy Nice Polska w sponsoring rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy każdy użytkownik, który zarejestruje instalację promocyjnych zestawów na swojej posesji, otrzyma w prezencie piłkę adidas brazuca oraz okolicznościową koszulkę Nice.

Oficjalne Produkty Ekstraklasy można nabywać za pośrednictwem sieci blisko 1 500 Partnerów Handlowych Nice na terenie całej Polski. Akcja promocyjna trwa do końca roku.

źródło i zdjęcia: Nice Polska

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska