Promocje

Zmywarka pełna korzyści - akcja promocyjna marki Siemens

16.09.2014

Od września do końca października 2014 potrwa akcja promocyjna zmywarek marki Siemens w dwóch najwyższych klasach efektywności energetycznej – A++ i A+++. Przygotowana akcja sprzedaży premiowej dotyczy zwrotu 200 zł oraz prezentu w postaci środków czyszczących Finish Quantum Lemon.

Zmywarka pełna korzyści - akcja promocyjna marki SiemensZmywarki Siemens z prezentem

W ramach nowej promocji "Zmywarka pełna korzyści" zakup zmywarki w klasie efektywności energetycznej A++ i A+++ będzie premiowany zwrotem pieniędzy w wysokości 200 PLN.

Do każdego urządzenia dodatkowo w sklepie będzie dodawany prezent w postaci zestawu tabletek do zmywania Finish Quantum Lemon.

Zmywarka pełna korzyści

Zmywarka pełna korzyści - akcja promocyjna marki SiemensZaplanowana akcja sprzedaży premiowej potrwa od 1 września do końca października 2014 r. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup zmywarki, a następnie przesłanie:

  • własnoręcznie wypełnionego kuponu promocyjnego
  • kopii dowodu zakupu,
  • oraz kopii wypełnionej karty gwarancyjnej

na adres agencji reklamowej obsługującej akcję promocyjną.

Zwrot pieniędzy w wysokości 200 PLN dotyczy wszystkich modeli zmywarek w klasie A++ i A+++.

Regulamin akcji dostępny na: www.siemens-home.pl

Zapraszamy do nowo otwartego Centrum Domowych Inspiracji, znajdującego się przy Al. Jerozolimskich 183 w Warszawie. Salon ekspozycyjny marki Siemens to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą produktową marki, którą wyróżnia innowacyjna technologia i ponadczasowa.

źródło i zdjęcia: Siemens