Promocje

Konkurs! Projektujesz! Zyskujesz!

12.09.2014

Firma Zehnder ma przyjemność zaprosić architektów, projektantów wnętrz oraz studentów IV i V roku architektury lub projektowania wnętrz do udziału w trzeciej edycji konkursu Projektujesz! Zyskujesz!. Zaprojektuj wnętrze, w którym pokażesz kultowy grzejnik Zehnder Charleston, wygraj wspaniałe nagrody i promuj swoje osiągnięcia!

Wartość nagród pieniężnych to 30 000 zł !!!

Współpraca się opłaca! W tegorocznej edycji projekty oceniane będą  w dwóch kategoriach “realizacje” oraz “wizualizacje”. Najciekawsze prace zostaną uhonorowane nagrodami pieniężnymi oraz atrakcyjnymi upominkami. Najlepszym firma Zehnder oferuje możliwość stałej współpracy na  atrakcyjnych warunkach oraz promocji!!


Dla pierwszych 50 uczestników, którzy zgłoszą się do udziału w konkursie do 30.10.2014 r. przewidujemy dodatkowe upominki w postaci eleganckich i funkcjonalnych dysków przenośnych renomowanej marki. Aby zadeklarować uczestnictwo należy zarejestrować się w Strefie Architekta na stronie www.konkurszehnder.pl i potwierdzić udział w konkursie na adres email promocja@zehnder.pl, podając dane kontaktowe. Pełnoprawnym uczestnikiem konkursu stają się Państwo w momencie nadesłania pracy konkursowej.

Uczestnikom konkursu firma Zehnder oferuje możliwość stałej współpracy, opartej na wyższym bonusie projektowym, bez względu na to jaki produkt marki Zehnder zostanie użyty w zrealizowanym poza konkursem projekcie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w kwietniu 2015 r. Prace konkursowe można nadsyłać do 31.03.2015 r. poprzez dedykowany serwer ftp.konkurs-zehnder.pl, do którego dostęp (login, hasło oraz instrukcję użytkowania)
wygeneruje organizator po otrzymaniu zgłoszenia na adres promocja@zehnder.pl.

Mamy nadzieję, że również w edycji 3/2014 powstaną ciekawe, inspirujące projekty, celem konkursu jest bowiem kreowanie nowych, wspaniałych pomysłów w dziedzinie aranżacji wnętrz i promowanie innowacyjnych technologii. Wierzymy, że jak co roku umiejętności oraz inwencja twórcza uczestników konkursu, pozytywnie wszystkich zaskoczą. Z niecierpliwością czekamy na efekty!

Wszelkie szczegóły znajdziecie w naszej nowej Strefie Architekta na stronie www.konkurszehnder.pl Z uwagi na implementację nowego systemu rejestracji użytkowników, pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, iż dane do logowania wygenerowane przed 17.09.2014 r. nie są już aktywne i należy zarejestrować się ponownie. Obecnie proces ten jest automatyczny i pozwalana na samodzielną obsługę.

źrodło i zdjęcia: ZEHNDER POLSKA

Firma powiązana:

Zehnder Polska Sp. z o.o.

Telefon 71 367 64 24
www.zehnder.pl
info@zehnder.pl

Zehnder Polska Sp. z o.o.