Promocje

Tylko za 1 zł - PROMOCJA dla Kontrahentów Armatury Kraków

12.09.2014

Promocja obejmuje zestaw umywalki i dopasowanej do niej szafki z linii LOARA lub SELLA oraz kompletującej całość baterii umywalkowej w cenie 1 zł.

Wśród 14 proponowanych modeli znajdziemy inspirowany naturą Topaz, kompaktowy Piryt oraz tegoroczne nowości Grupy Armatura – klasyczny German i geometryczny Selen. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu, baterie łatwo zharmonizują się z elegancką ceramiką i meblami łazienkowymi z oferty firmy.

W ramach pakietu, dostępne są trzy minimalistyczne modele szafek podumywalkowych z linii SELLA. Wiszący SELLA Platinum stanowi połączenie neutralnego korpusu z drewnianym frontem w stylu „eco”. SELLA Silver to propozycja kierowana do wielbicieli tradycyjnej bieli, w SELLA Gold natomiast uwagę przyciągają dyskretne matowe uchwyty zestawione z naturalnym frontem szafki.

Alternatywnym wariantem są dwa modele szafek z linii LOARA. Seria Quatro charakteryzuje się drewnianym korpusem, przełamanym klasyczną bielą frontu. Seria Blanco to przykład delikatnego wzornictwa, dopasowanego do minimalistycznych wnętrz łazienkowych.

Do każdej z szafek, zarówno z linii SELLA, jak i LOARA, dopasowano wyprofilowane umywalki meblowe, dostępne w różnych wymiarach.

Promocja trwa do 30.09.2014 lub do wyczerpania zestawów promocyjnych.

Pobierz ulotkę!

źródło i zdjęcie: ARMATURA KRAKÓW

Firma powiązana:

Armatura Kraków

Telefon 12 25 44 200, 12 255 43 96
www.grupa-armatura.pl
biuro@grupa-armatura.pl

Armatura Kraków