Promocje

Promocyjna oferta firmy PPC POMPY CIEPŁA na targach RENEXPO® Poland 23-25.09.2014

28.08.2014

Firma PPC POMPY CIEPŁA zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska i zapoznania się z PROMOCYJNĄ ofertą na targach RENEXPO® Poland

RENEXPO 23-25.09.2014 Warszawa
Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o. o. ul. Prądzyńskiego 12/14
4-te Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej

Zaproszenie z darmową wejściówką na targi - link tutaj.

Producent pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych

Firma PPC Pompy Ciepła jest producentem nowoczesnych i funkcjonalnych pomp ciepła ECOPOWER – wyjątkowych rozwiązań w zakresie ogrzewania. Od niedawna oferta przedsiębiorstwa została także poszerzona o panele fotowoltaiczne, które umożliwiają zasilanie budynków w energię elektryczną.

Celem działalności firmy jest dostarczanie Klientom artykułów, które spełnią ich oczekiwania pod względem jakości oraz ceny. Wszystkie oferowane urządzenia – zarówno pompy ciepła, jak i panele fotowoltaiczne, są wykonywane przy użyciu wysoko jakościowych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Troska o środowisko naturalne, ekonomiczność oferowanych systemów oraz ich trwałość – wszystkie te cechy powodują, że wybór pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych będzie stanowił na nabywców korzystną inwestycję.

Szczegółowe informacje dotyczące ceny tych artykułów są dostępne w cenniku.

Szansa na dotację dla Twojej instalacji pompy ciepła.

W 2014 roku zostanie uruchomiony program Prosument, umożliwiający uzyskanie dotacji do instalacji pompy ciepła lub instalacji fotowoltaicznej. Szczegóły w zakładce "dotacje do pomp ciepła" Dopłaty będzie można uzyskać na terenie całego kraju za pośrednictwem NFOSiGW lub wybranych banków.

źródło i zdjęcie: PPC POMPY CIEPŁA

Firma powiązana:

PPC Pompy Ciepła

Telefon 15 861 50 73, 501 566 073
www.ppcpompy.eu
ppcpompy@op.pl

PPC Pompy Ciepła