Promocje

Wygraj Grill gazowy Broil King!

22.08.2014

Wypowiadamy wojnę grillom węglowym i ogłaszamy "Bitwę na grille"! Teraz każdy może pochwalić się sposobem na rozprawienie się z grillem węglowym i… wygrać grilla gazowego Broil King!

To nie są przelewki - w walce z zanieczyszczeniami wszystkie chwyty dozwolone! Co zrobić aby zawalczyć o wysokiej jakości grilla gazowego i raz na zawsze pożegnać się z duszącym dymem, męczącym rozpalaniem i trującymi rozpałkami? Wystarczy:

    Nakręcić film z walki ze swoim grillem węglowym.
    Dodać film do swojego kanału w serwisie Youtube - w tytule filmu należy umieścić "Konkurs Broil King".
    Wysłać swoje zgłoszenie konkursowe z linkiem do filmu na adres broilking@arpoprostu.pl

Jury (użytkownicy Youtube) wybierze zwycięzców - liczy się pomysł na skuteczne rozprawienie się z grillem węglowym i jego realizacja. Każdy może zrobić Eko - demolkę i wygrać! Oprócz wysokiej jakości grilla Broil King na zwycięzców czekają także akcesoria i przyprawy do grilla oraz zaproszenia na ekscytujący (i smakowity) finał konkursu "Grilluj i Gotuj z Charliem".

Nagrody:

I miejsce
grill - model Baron 320 oraz zaproszenie na event organizowany w ramach konkursu "Grilluj i gotuj z Charliem" w Firlejach (zwycięzca + osoby towarzyszące).

II miejsce
akcesoria do grilla za 500 PLN oraz zaproszenie na event organizowany w ramach konkursu "Grilluj i gotuj z Charliem" w Firlejach (zwycięzca + osoby towarzyszące).

III miejsce
przyprawy do grilla za  200 PLN oraz zaproszenie na event organizowany w ramach konkursu "Grilluj i gotuj z Charliem" w Firlejach (zwycięzca + osoby towarzyszące).

Życzymy powodzenia i czekamy na filmy - pełne akcji!

źródło i zdjęcie: AGRIMPEX

 

Firma powiązana:

Agrimpex Griluj i Gotuj

Telefon 16 623 61 62, 16 623 61 72
www.broilking.pl
biuro@broilking.pl

Agrimpex Griluj i Gotuj