Promocje

Jaki kolor ma dziś Twój dzień? - Konkurs radiowy z Beckers Designer Colour

05.08.2014

"Jaki kolor ma dziś Twój dzień?" - pod tym hasłem, na antenie radia RMF FM, startuje konkurs, którego sponsorem jest Beckers Designer Colour. Codziennie można w nim wygrać atrakcyjne nagrody - 1 000 złotych oraz farby na wakacyjny remont.

W barwach bez wątpienia znaleźć mogą odbicie wszystkie nasze wrażenia i uczucia. Kompozycje odcieni mogą nie tylko zachwycać nas wizualnie, ale też posłużyć do wyrażenia emocji i przeżyć, towarzyszących nam każdego dnia.

Chcemy, aby konkurs stał się dla uczestników formą zabawy z kolorem i zachęcił ich do poszukiwania oryginalnych pomysłów na aranżację wnętrz - mówi Małgorzata Skąpska - Kierownik ds. Komunikacji Marketingowej i PR.

By wziąć udział w konkursie, wystarczy - na dedykowanej podstronie w serwisie Konkurs Beckers - odpowiedzieć na pytanie: "Jaki kolor ma dziś Twój dzień?".

Codziennie (od poniedziałku do piątku) wybierana będzie najciekawsza odpowiedź. Zostanie ona zacytowana na antenie przez prowadzącego, a jej autor - nagrodzony kwotą 1 000 złotych oraz farbami Beckers Designer Colour (4 x 2,5 litra w wybranych kolorach), idealnymi do przeprowadzenia wakacyjnego remontu.

Inspirujące odcienie z kolekcji Beckers Designer Colour z pewnością pomogą stworzyć wnętrze, w którym codzienność zyska nowy, lepszy smak.

źródło i zdjęcie: Tikkurila Polska

 

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.