Promocje

Kuchnia - miejsce na emocje - konkurs wśród fanów marki Bosch

04.08.2014

Nowy konkurs marki Bosch skierowany jest do wszystkich, którzy na wyposażeniu swoich kuchni posiadają AGD tej marki. Zgłoszenia przesyłane za pomocą specjalnej aplikacji internetowej angażują fanów na profilu facebookowym Bosch Home Polska i budują rodzinny charakter marki. Najlepsze zgłoszenia zostaną nagrodzone AGD z wyjątkowej linii wzorniczej STYLINE.

Kuchnia - miejsce na emocje - konkurs wśród fanów marki BoschKuchnia to coś więcej niż pomieszczenie, w którym przygotowywane są posiłki. To styl życia, sztuka gotowania i spędzania czasu. Marka Bosch pokazuje kuchnię jako miejsce pełne emocji, a tymi chętnie dzielą się na co dzień nasi konsumenci - komentuje Luiza Albinowska, Senior Brand Manager marki w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Dostępna do końca września aplikacja konkursowa na fanpage’u marki Bosch (https://apps.facebook.com/miejscenaemocje/) opiera się na zadaniu dodania zdjęcia przestrzeni domowej, w której znajduje się AGD marki Bosch, a następnie na udzieleniu kreatywnej odpowiedzi na pytanie kończące zgłoszenie. Konkurs podzielony został na trzy etapy, w każdym z nich jury wyłoni trzech zwycięzców.

Kuchnia - miejsce na emocje - konkurs wśród fanów marki BoschNagrody w konkursie stanowią urządzenia z zestawu śniadaniowego serii STYLINE, wyróżniającego się eleganckim wzornictwem:

I nagroda czajnik TWK8611
II nagroda toster TAT8611
III nagroda ekspres TKA8631.

Konkurs potrwa do 30 września 2014 r.

Kuchnia - miejsce na emocje - konkurs wśród fanów marki BoschZapraszamy do Centrum Domowych Inspiracji, znajdującego się w przy Al.Jerozolimskich 183 w Warszawie. Salon ekspozycyjny marki Bosch to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą produktową marki, którą wyróżnia funkcjonalność i jakość w każdym detalu. Więcej informacji nt. Centrum Domowych Inspiracji na stronie www.centrumdomowychinspiracji.pl

źródło i zdjęcia: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego