Promocje

Bramy Normstahl z biletami do pierwszej klasy

28.10.2010

Promocją objete są bramy garażowe Euro w wersji ręcznej i automatycznej, o wymiarach standardowych i niestandardowych, w następujących modelach: LINE, TWIN, STYLE, TREND, FLAIR, CLASSIC, VARIO. W okresie trwania promocji za dopłatą w kwocie 99 PLN netto (120,78 zł z VAT 22%) do ceny modeli LINE / TWIN będzie możliwe zamówienie dowolnego modelu z w/w, w standardowym kolorze (12 kolorów RAL, 11 dekorów drewnopodobnych, 2 dekory imitujące kamień, 1 okleina metalizowana)...

Oszczędność dla klienta może wynieść do 1367 PLN brutto – skalkulowane dla bramy EUROCLASSIC - VARIO lub bramy EUROFLAIR - VARIO w wymiarze i kolorze standardowym.

Niniejsza promocja dotyczy również bram garażowych g60, ręcznych i automatycznych, o wymiarach standardowych i niestandardowych, w następujących modelach: LINE, STYLE, TREND, CLASSIC, ELLIPS. W okresie trwania promocji za dopłatą w kwocie 99 PLN netto (120,78 zł z VAT 22%) do ceny każdego modelu bramy w kolorze biel i brąz, będzie możliwe zamówienie, bramy w dekorze lub w kolorze preferowanym (6 kolorów RAL, 2 dekory drewnopodobne). Oszczędność dla klienta może wynieść do 696 PLN brutto – skalkulowane dla bramy g60 Classic w wymiarze specjalnym, w dekorze drewnopodobnym lub kolorze preferowanym.

Promocja jest ważna dla zamówień złożonych w dniach od 01-09-2010 r. do dnia 31-10-2010 r. Ilość bram w promocji jest ograniczona, w przypadku wyczerpania się puli bram promocyjnych możliwe jest wcześniejsze zakończenie promocji.

Szczegóły u Partnerów Handlowych.

 

źródło: Normstahl

Więcej