Promocje

3 x TAK dla wykładzin w Sklepach KOMFORT

31.07.2014

W sklepach KOMFORT trwa letnia akcja promocyjna "3 x TAK". Obok paneli, w specjalnej ofercie cenowej znalazły się 3 wzory wykładzin dywanowych - również dobrane do potrzeb 3 różnych grup klientów. Co więcej, do końca wakacji zakupów w KOMFORCIE można dokonywać na korzystne raty 0%, bez żadnych ukrytych kosztów.

Przed nami ostatni miesiąc wakacji. To ostatni dzwonek, aby korzystając z wyjazdu dzieci czy kilku dodatkowych dni urlopu wyremontować lub odświeżyć mieszkanie. Jego wygląd bez wątpienia poprawi nowa wykładzina, którą w Sklepach KOMFORT do końca wakacji można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach.

Tanio, korzystnie i zabawnie

Mechanizm promocji "3 x TAK" polega na doborze produktów odpowiadających potrzebom 3 różnych grup konsumentów. - mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy KOMFORT S.A. - W promocji mamy wykładzinę w wyjątkowo niskiej cenie, wykładzinę w cenie niezwykle korzystnej w stosunku do jej jakości oraz produkt bardzo na czasie przed rozpoczęciem roku szkolnego, czyli wykładzinę do pokoju dziecięcego.

Tak tania: wykładzina Avalon.

Wykładzina pętelkowa polipropylenowa z dwukolorowej włóczki. Kolor czerwony. Szerokość 4 m, grubość 6 mm. Wyprodukowana w Holandii.
Oferowana w wyjątkowo niskiej cenie 19,90 zł/m2.  Cena może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w Sklepach KOMFORT usługi montażu.

Tak korzystna: wykładzina Carezza.

Idealna do sypialni miękka i puszysta wykładzina poliamidowa typu saxon. Kolor beżowy. Szerokość 4 m, grubość 11 mm, podkład z filcu. Wyprodukowana w Belgii.
Oferowana w bardzo korzystnej cenie 39,90 zł/m2. Cena może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w Sklepach KOMFORT usługi montażu.

Tak zabawna: wykładzina Happy Owl

Wykładzina poliamidowa na podkładzie z filcu. Oferowana w dwóch wersjach kolorystycznych. Szerokość 4 m, grubość 5 mm. Wyprodukowana w Belgii.

Produkt idealny do pokoi dziecięcych, oferowany w cenie promocyjnej 23,90 zł/m2. Cena może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w Sklepach KOMFORT usługi montażu.

Promocja "3 x TAK" obowiązuje we wszystkich sklepach KOMFORT do 31 sierpnia 2014 r. lub do wyczerpania zapasów. Akcja dotyczy również zamówień, które zostały złożone za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl.

Korzystne raty

Dodatkowo w czasie trwania promocji Sklepy KOMFORT oferują atrakcyjny system ratalny. Raty 0%, bez żadnych ukrytych kosztów i prowizji obowiązują na cały asortyment. Klienci mogą skorzystać z oferty kredytowej na zakupy o wartości nawet do 20 tysięcy złotych. W zależności od preferencji kupującego kwota może zostać rozłożona na 10 lub 20 rat.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort