Promocje

Rabat dla pierwszych Klientów TABLES.pl!

29.07.2014

W związku z niedawnym otwarciem sklepu TABLES.pl mamy dla Państwa specjalny rabat. Każdy z Was ma szansę zrobić zakupy w naszym sklepie z 15% rabatem. Jak go otrzymać i cieszyć się z zakupów – o tym poniżej.

15% rabat przeznaczony jest dla 10 pierwszych Klientów sklepu TABLES.pl i obowiązuje na całe zakupy. Aby z niego skorzystać, podczas zakupów, w pole przeznaczone na kod rabatowy należy wpisać: tables15 Suma koszyka automatycznie zmniejszy się o 15%.

Uwaga! Ilość kodów jest ograniczona, w związku z czym warto się pospieszyć i podjąć decyzję o zakupie już dziś.

Jeśli macie Państwo jakieś wątpliwości, pytania etc. - zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy Wasze wątpliwości.

TABLES.pl – nie tylko stoły

Nasz nowy sklep w swojej ofercie, jak sama nazwa wskazuje ma stoły. Są to stoły o różnej stylistyce, każdy wykonany może być z wybranego przez Klienta gatunku drewna, do wyboru: buku w różnych wybarwieniach, dębu oraz jesionu. Do Klienta należy także wybór wymiaru stołu. Mnogość opcji pozwoli wejść Państwu w posiadanie stołu idealnego. Nierozkładane, rozkładane oraz z rozsuwanym blatem – ponad 20 stołów daje możliwość wyboru i sprawi, że ostateczna decyzja na pewno będzie satysfakcjonująca.

TABLES.pl to jednak nie tylko stoły. To całe kolekcje mebli, których przeznaczeniem jest przestrzeń jadalni. Urocze witryny, subtelne kredensy, praktyczne komody – wszystko, co w jadalni powinno się znaleźć – znajdziecie na www.TABLES.pl.

TABLES.pl zapraszamy do stołu i... na zakupy

źródło i zdjęcie: STWD Roman Bilecki

Firma powiązana:

STWD Roman Bilecki

Telefon 52 360 08 08
www.tables.pl
kontakt@tables.pl

STWD Roman Bilecki