Promocje

Wszystkie kuchnie Atlas w promocji!

25.10.2010

Atlas Meble Kuchenne – spółka należąca do Grupy Black Red White – wprowadziła specjalną ofertę cenową na ponad 45 modeli kuchni. Do końca października 2010 roku cały asortyment firmy dostępny jest nawet z 20% rabatem. Szczegółowe informacje można uzyskać w salonach Atlas Kuchnie oraz na nowej stronie www.atlas-kuchnie.com.pl...

Jesienna promocja obowiązuje we wszystkich salonach Atlas Kuchnie. Aktualna baza studiów oferujących asortyment producenta dostępna jest pod adresem http://www.atlas-kuchnie.com.pl

„Sezonowe promocje produktowe organizowane przez naszą firmę cieszą się dużą popularnością. Liczymy, że październikowa kampania sprosta oczekiwaniom naszych Klientów, ponieważ przygotowaliśmy rabaty na wszystkie nasze kuchnie. Dodatkowo – dzięki udoskonalonej witrynie www – osoby zainteresowane naszą ofertą mają dostęp do wysokiej jakości zdjęć mebli i profesjonalnych aranżacji kuchennych oraz aktualnego katalogu z produktami oferowanymi przez Atlas Meble Kuchenne.

Na stronie znaleźć można także aktualności dotyczące prowadzonych przez nas akcji promocyjnych. Zapraszamy do studiów Atlas oraz na nową stronę internetową” – powiedział Tomasz Głódź, dyrektor ds. handlowych Atlas Meble Kuchenne.

Od września 2010 roku portfolio produktów Atlas Meble Kuchenne dostępne jest na odświeżonej stronie www. Nowa odsłona serwisu internetowego – charakteryzującego się nowoczesną grafiką oraz intuicyjną nawigacją – skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz deweloperów. Serwis stanowi także platformę komunikacji z przedstawicielami handlowymi. Użytkownicy strony www.atlas-kuchnie.com.pl mogą zapoznać się za jej pośrednictwem nie tylko z najnowszymi trendami w zakresie wzornictwa, ale również – dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych – podzielić się wrażeniami i opiniami na temat produktów firmy Atlas Meble Kuchenne na Facebooku.

Spółka udostępniła także opcję przesyłania zdjęć aranżacyjnych bezpośrednio ze strony www. Istotnym udogodnieniem dla Klientów jest również interaktywna skrzynka mailowa, umożliwiająca zadawanie pytań ekspertom firmy Atlas Meble Kuchenne.

źródło: Atlas Meble Kuchenne

Więcej

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon bezpłatna infolinia: 800 168 083
www.atlas.com.pl
atlas@atlas.com.pl

Grupa Atlas