Promocje

Firma JONIEC zaprasza do Chorwacji

15.10.2010

Firma JONIEC i Biuro Turystyczne LOGOSTOUR zapraszają do udziału w konkursie, którego główną nagrodą jest pobyt dla dwóch dorosłych osób (możliwość zabrania dwójki dzieci) w Hotelu SOL GARDEN ISTRA w słonecznej Chorwacji.

Firma JONIEC jest czołowym producentem elementów małej architektury. Głównymi produktami są ogrodzenia, elewacje, podmurówki, gazony. Celem konkursu jest pokazanie możliwości aranżacji tych wyrobów. Zmiany ustrojowe, które nastąpiły w Polsce przyniosły inne spojrzenie na architekturę, otoczenie domu czy innych obiektów. Produkty Firmy JONIEC przyczyniły się do tych zmian a celem firmy zawsze była i jest jakość oraz innowacyjność. Stąd pomysły na nowatorskie wyroby takie jak ogrodzenia typu: GORC, JONIEC, ASTRA, MODYŃ, ROUND. Organizatorzy żywią nadzieję, że konkurs pokaże walory tych produktów.

Polacy poczynili również olbrzymie zmiany w dziedzinie organizowania swojego wolnego czasu, wypoczynku. Kraje do tej pory niedostępne stały się celem naszych wyjazdów. Biuro Turystyczne LOGOSTOUR specjalizuje się min. w organizowaniu pobytów na pięknej słonecznej ziemi chorwackiej. Pragniemy zatem przybliżyć Państwu ten jeden z najpiękniejszych rejonów świata - słoneczną Chorwację.

W konkursie może brać udział każda osoba fizyczna (nie musi być naszym klientem), która spełnia warunki regulaminu, zarejestruje się lub prześle formularz zgłoszeniowy.

źródło: JONIEC

Więcej

 

Firma powiązana:

Joniec

Telefon 18 332 55 38, 602 539 182
www.joniec.pl, www.ogrodzenia-joniec.pl, www.podmurowki.pl, www.joniec.eu
joniec@joniec.pl

Joniec