Promocje

Lato 2014 akcja promocyjna HITACHI

07.07.2014

Akcja promocyjna trwać będzie do końca sierpnia 2014 roku lub do wcześniejszego wyczerpania asortymentu promocyjnego. Kolejna letnia promocja skierowana jest do klientów końcowych.

Działania promocyjne polegają na premiowaniu zakupów wytypowanych urządzeń Hitachi poprzez dodanie do każdej maszyny zestawu niezbędnych akcesoriów takich jak zestawy bitów, zestawy wierteł, zestawy nasadek oraz tarcze, itp.

Do promocji zostało wybranych łącznie ponad 40 produktów Hitachi w różnych konfiguracjach. W tym nowe rozwiązania z wykorzystaniem silników bezszczotkowych, technologii baterii litowo-jonowych o dużej pojemności 5Ah, jak również nowy asortyment w ofercie Hitachi - maszyny firmy Carat.

W promocji znajdują się też nowe walizki systemowe HIT-SYSTEM. Szczegóły promocji znajdują się w dziale promocja jak również w specjalnie przygotowanej ulotce promocyjnej. Dodatkowe informacje można uzyskać także u naszych Kierowników Regionalnych oraz pracowników Działu Obsługi Klienta. W okresie trwania promocji na pozostałe produkty nie będące w ofercie promocyjnej obowiązuje cennik regularny.

Więcej informacji na stronie firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcie: Hitachi

Firma powiązana:

Hitachi Power Tools Polska

Telefon 22 863 33 78, 22 863 33 79
www.hitachi-narzedzia.pl
info@htp.com.pl

Hitachi Power Tools Polska