Promocje

Wybierz jeden z dwóch pakietów promocyjnych firmy VELUX

03.07.2014

Pakiety są oferowane przez VELUX Polska w okresie promocji tj. 15.06 - 15.09.2014 r., z ustaloną ceną katalogową całego pakietu, analogicznie jak inne okna dachowe z oferty VELUX Polska.

Do podstawowej 10-letniej gwarancji na okna VELUX oferujemy dodatkowe 10 lat gwarancji na okna zainstalowane z ramą termoizolacyjną BDX.

Dzięki tak długiej gwarancji okna firmy VELUX zapewnią spokojne użytkowanie poddasza przez długie lata. Niezawodność i styl naszych okien dachowych sprawią, że poddasze stanie się ulubionym pomieszczeniem w Państwa domu.

Zestaw izolacyjny BDX, wykonany z wysokoizolacyjnego spienionego polietylenu, ułatwia montaż okien oraz poprawia współczynnik izolacyjności termicznej okna o ok. 8% przy obniżonym montażu.

Żeby ułatwić montaż ramy izolacyjnej BDX, VELUX stworzył do wyboru pakiety z kołnierzami kombi do montażu okien w odległości 10 cm (oznaczone symbolem E) oraz 12 cm (oznaczone symbolem F), polecane w przypadku krokwi 8 cm i grubszych.

Dzięki systemowi ciepłego montażu VELUX zyskujesz najwyższej jakości połączenie okna ze wszystkimi warstwami izolacji dachu. Idealne dopasowanie wszystkich elementów zapewnia pewny, szybki i szczelny montaż.

W skład systemu ciepłego montażu VELUX wchodzą:

  • okno,
  • kołnierz uszczelniający,
  • zestaw izolacyjny BDX 2000 zawierający ramę izolacyjną BDX, wokółokienną izolację przeciwwilgociową BFX oraz teleskopową rynnę odwadniającą.

W Nowej Generacji okien VELUX zastosowano nowatorską konstrukcję ThermoTechnologyTM, której elementem jest połączenie drewna z wysokoizolacyjnymi tworzywami EPS i PET, co w zestawieniu z ciepłym montażem daje świetne parametry izolacyjne naszych produktów i zmniejsza zużycie energii.

Obniżony montaż to nowatorskie rozwiązanie VELUX, pozwalające na zainstalowanie okna aż o 4 cm niżej w połaci niż dotychczas. Dach wygląda wtedy lżej i ładniej. Harmonijne połączenie okna z dachem podkreślają zaokrąglone krawędzie oblachowań, które pozwalają na swobodny odpływ wody w czasie opadu deszczu czy roztopów.

Szczegóły na www.velux.pl

źródło i zdjęcia: VELUX

Firma powiązana:

VELUX Polska Sp. z o.o.

Telefon 22 33 77 000
www.velux.pl
kontakt@velux.pl

VELUX Polska Sp. z o.o.