Promocje

Promocja "3 x TAK" w Sklepach KOMFORT trwa do 31 sierpnia 2014 r.

30.06.2014

Sklepy KOMFORT wychodzą naprzeciw wszystkim tym, którzy w wakacje zaplanowali remont lub odświeżenie mieszkania. Od 24 czerwca 2014 r. obowiązuje specjalna oferta cenowa na 3 rodzaje paneli podłogowych. Co więcej, zakupów można dokonywać na korzystne raty 0%, bez żadnych ukrytych kosztów.

Promocja "3 x TAK" w Sklepach KOMFORT do 31 sierpnia 2014 r.Lato to idealny czas na remont, wykończenie lub odświeżenie mieszkania. Wszystkich tych, którzy korzystając z wyjazdu dzieci, zaplanowali wymianę podłogi Sklepy KOMFORT zapraszają do skorzystania z wakacyjnej promocji na trzy panele podłogowe "3 x TAK".

"Promocyjne produkty zostały dobrane pod kątem potrzeb i preferencji trzech różnych grup konsumentów. - mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy KOMFORT S.A. - "W promocji znalazł się panel o wyjątkowo niskiej cenie, panel z wartością dodaną w postaci podkładu wyciszającego oraz panel o maksymalnej trwałości dostępny wyłącznie w sieci Sklepów KOMFORT".

Tak tani: Dąb Tundra
Panel podłogowy o klasie ścieralności AC4, oferowany w wyjątkowo korzystnej cenie: 19,90 zł/m2.
Tak korzystny: Dąb Colmar
Panel podłogowy o klasie ścieralności AC4 i grubości 8 mm. Oprócz promocyjnej ceny: 26,90 zł/m2  Klienci otrzymują gratis podkład.

Tak trwały: Dąb Titan
Panel podłogowy o najwyższej na rynku odporności na ścieranie - klasa AC5. Cena promocyjna 39,90 zł/m2 Produkt dostępny wyłącznie w sieci Sklepów Komfort.

Promocja obowiązuje we wszystkich sklepach KOMFORT od 24 czerwca do 31 sierpnia 2014 r. lub do wyczerpania zapasów. Akcja dotyczy również zamówień, które zostały złożone za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl.

Dodatkowe korzyści

Promocja "3 x TAK" w Sklepach KOMFORT do 31 sierpnia 2014 r.Cena na promocyjne produkty może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w Sklepach KOMFORT usługi montażu.

Dodatkowo w czasie trwania promocji Sklepy KOMFORT oferują atrakcyjny system ratalny. Raty 0%, bez żadnych ukrytych kosztów i prowizji obowiązują na cały asortyment.

Klienci mogą skorzystać z oferty kredytowej na zakupy o wartości nawet do 20 tysięcy złotych. Kwota  może zostać rozłożona na 10 lub 20 rat, w zależności od preferencji kupującego.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort