Promocje

Primadonna Avant w jesiennej promocji

17.09.2010

Jesiennemu debiutowi ekspresu automatycznego Primadonna Avant ESAM6700 towarzyszy niezwykle atrakcyjna promocja. Każda osoba, która między 15 września a 31 grudnia 2010 kupi ekspres Primadonna Avant ESAM6700 otrzyma dokument przedłużający okres gwarancji do 3 lat, bądź do momentu przygotowania aż 9000 filiżanek kawy...

Ta unikalna oferta promocyjna daje klientom pewność bezproblemowego użytkowania ekspresu przez naprawdę długi okres. W końcu nie bez przyczyny ekspres Primadonna Avant został wyróżniony nagrodą Plus X Award w kategorii „Wysoka Jakość".

Dodatkowo nabywcy nowego ekspresu otrzymają stylowy i praktyczny prezent w postaci zestawu, z limitowanej kolekcji marki Giannini. W skład upominkowego zestawu wchodzą 4 filiżanki ceramiczne do espresso, 2 szklanki do latte macchiato wraz z łyżeczkami i spodkami oraz cukiernica ze stali nierdzewnej z łyżeczką. Przyjemność picia doskonałej kawy będzie więc jeszcze większa, a nabywcy ekspresu Primadonna Avant na nią z pewnością zasługują.

Promocją objęta jest sprzedaż ekspresu Primadonna Avant ESAM6700 w placówkach handlu detalicznego AGD w Polsce oraz w sklepach internetowych, wymienionych w sekcji Punkty Sprzedaży.

Uwaga - ilość zestawów upominkowych jest ograniczona - więc jeśli planujesz zakup nowego ekspresu do kawy, zrób to jesienią - wybierz Primadonnę Avant z przedłużoną gwarancją i odbierz zestaw upominkowy.

źródło: DeLonghi

Więcej