Promocje

Czujni na Maxa!

16.04.2014

EKO-BIO poleca bezprzewodowy czujnik napełnienia. Urządzenie można stosować we wszystkich produkowanych przez firmę zbiornikach bezodpływowych, przepompowniach, zbiornikach na deszczówkę.

W ramach promocji Czujni na Maxa! nieodpłatnie wyposażamy każdy zbiornik bezodpływowy wyprodukowany w naszej firmie w sondę czujnika napełnienia, którą można łatwo rozbudować do pełnej funkcjonalności czujnika napełnienia.

Urządzenie nie wymaga przyłaczenia zewnętrznego zasilania - źródłem prądu jest bateria słoneczna. Co więcej, dzięki wbudowanemu akumulatorowi - działa bez problemu również w nocy. Sygnały z czujnika transmitowane są drogą radiową do odbiornika, który wystarczy włączyć do gniazdka w domu. Zasięg urządzenia to nie mniej niż 30 metrów (w zamkniętych pomieszczeniach) i 100 metrów w terenie otwartym.

Czujniki można montować również w zbiornikach już zamontowanych.

Dzięki temu rozwiązaniu - już nigdy nie staniecie Państwo przed problemem przepełnionego szamba. Układ jest montowany w taki sposób, że alarm "odzywa" sie na około dwie doby przed całkowitym napełnieniem zbiornika.

Zainteresowanych urządzeniem zachęcamy do kontaktu!

źródło i zdjęcie: EKO-BIO

Firma powiązana:

Eko-Bio Oczyszczalnie Sp. z o.o. Sp.k.

Telefon 42 213 27 66, tel. kom. 506 226 116, 510 209 465
www.oczyszczalnia.net
kontakt@oczyszczalnia.net

Eko-Bio Oczyszczalnie Sp. z o.o. Sp.k.