Promocje

Promocyjna oferta na urządzenia kuchenne Franke na lato 2014

27.05.2014

Lato to doskonały czas na odświeżenie wnętrz i zakup nowych sprzętów. Zmiany możemy rozpocząć od kuchni, jako centralnego punktu na planie domu. Już sama wymiana kilku urządzeń spowoduje, że strefa gotowania nabierze zupełnie nowego charakteru i stylu. Przy wyborze koniecznie zwróćmy uwagę na ich funkcjonalność i jakość, aby mogły służyć nam przez długie lata.
Nic tak nie zachęca do zakupów jak okazyjne ceny.

Promocyjna oferta na urządzenia kuchenne Franke na lato 2014

Firma Franke przedstawiła właśnie promocyjną ofertę na urządzenia kuchenne, które nawiązują do najnowszych trendów wzorniczych, są niezwykle funkcjonalne oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów. Oferta promocyjna została tak dobrana, aby bez trudu skomponować gotowe zestawy, idealnie pasujące do każdego kuchennego wnętrza.

Franke - bateria i zlewozmywak ze stali szlachetnejDo wyboru mamy szeroką gamę okapów, baterii, zlewozmywaków ze stali szlachetnej, z Fragranitu+ czy materiału Tectonite®. W promocyjnych cenach możemy nabyć także sortowniki oraz młynki do odpadów.

Franke - bateria i zlewozmywakDodatkowo, kupując zlewozmywak z Fragranitu+ otrzymamy gratis Magiczną Gąbkę, która jak "gumka myszka" wyciera zabrudzenia powstałe podczas użytkowania zlewozmywaków. Wystarczy tylko przetrzeć zabrudzone miejsce zwilżoną gąbką.

Franke - bateria i zlewozmywak ze stali szlachetnejWszystkie zlewozmywaki i baterie z oferty FRANKE Polska objęte są 15-letnią gwarancją!

źródło: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke