Promocje

Promocja - Technologiczne zestawy Nice w mistrzowskich cenach do 30.05.2014 r.!

21.05.2014

Po długiej, zimowej przerwie polscy piłkarze biorący udział w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy powrócili na ligowe boiska. Razem z nimi powróciła ciesząca się dużym zainteresowaniem promocja Technologiczna Ekstraklasa Nice. Obniżka ceny detalicznej na zaawansowane technologicznie produkty przekracza nawet 300 zł!

W porównaniu do jesiennej rundy dokonano jednego transferu. Zestaw Wingo5000 został zastąpiony przez zestaw Pop. Nie wprowadzone zostały żadnej zmiany w pozostałym składzie.

Przez 3 miesiące będą obowiązywały niezwykle atrakcyjne ceny na zestaw Robus600 oraz zestaw Spin21. Mistrzowski skład nie był dobierany przypadkowo.

Zestawy zakwalifikowane do Technologicznej Ekstraklasy Nice to urządzenia, które cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę instalatorowi oraz gwarantującymi wygodę i bezpieczeństwo dla ostatecznego użytkownika automatyki.

Samodzielne uczenie się, autodiagnoza czy amperometryczny system wykrywania przeszkody sprawiają, że zestawy Nice bez cienia wątpliwości należą do ekstraklasy produktowej.

Wspomniane 3 zestawy biorące udział w Technologicznej Ekstraklasie Nice można kupować do 30.05.2014 w niezwykle atrakcyjnych cenach. Ceny detaliczne zostały obniżone nawet o 300 zł!

Promocja - Technologiczne zestawy Nice w mistrzowskich cenach do 30.05.2014 r.!

Podobnie jak w ubiegłym roku firma Nice będzie sponsorem transmisji telewizyjnych z meczów T-Mobile Ekstraklasy.

Przed rozpoczęciem transmisji z każdego meczu rozgrywek ligi polskiej emitowany będzie spot reklamowy.

Podobnie będzie po gwizdku sędziego kończącym pierwszą połowę. Klip reklamowy, w którym swojego głosu użyczył popularny komentator stacji Canal+, Tomasz Smokowski, przedstawia technologiczne zaawansowanie automatyki przydomowej. Promocja trwa do (30.05.2014 r.).

źródło: Nice

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska