Promocje

Ogólnopolski konkurs Samsung i Alma - „Wygraj lodówkę”

16.08.2010

Rozpoczyna się akcja konkursowa „Wygraj lodówkę”, w której nagrodami są najwyższej klasy chłodziarko-zamrażarki firmy Samsung. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł w jednym z delikatesów sieci ALMA, wymyślić oryginalne hasło reklamowe oraz wypełnić kupon konkursowy.

Konkurs potrwa do 22 września br. Przez cały czas trwania zmagań nagrody będzie można obejrzeć na specjalnych ekspozycjach w Delikatesach ALMA. „Najwyższej jakości produkty spożywcze, jak te, które dostępne są w ALMIE, zasługują na najlepsze warunki przechowywania – tak, aby jak najdłużej pozostawały świeże i w pełni wartościowe”. – mówi Michał Grzeliński z Samsung Electronics Polska.

W konkursie, prowadzonym w każdym z delikatesów ALMA na terenie całego kraju, można wygrać jeden z dwóch modeli lodówek firmy Samsung: pojemną, dwudrzwiową i energooszczędną lodówkę Hermes – RSH7ZNRS oraz zachwycający model smukłej RL55QBUS z dotykowym wyświetlaczem LCD, na którym można wyświetlać zdjęcia czy pozostawiać wiadomości najbliższym. Te wartościowe sprzęty reprezentują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie chłodnictwa i supernowoczesne technologie, dzięki którym nasze zakupy spożywcze dłużej zachowają świetny smak i świeży wygląd.

Uczestnikiem konkursu „Wygraj lodówkę” może być każdy, kto wymyśli oryginalne hasło promujące jednocześnie sieć delikatesów ALMA oraz lodówki Samsung, zrobi zakupy w ALMIE za minimum 100 zł, zachowa paragon, a następnie wypełni kupon dostępny we wszystkich marketach. Kupony konkursowe należy wrzucać do specjalnych urn ustawionych na terenie sklepów. Każdy z klientów ALMY będzie miał też możliwość przyjrzenia się nagrodom głównym: będą one bowiem wyeksponowane w każdym ze sklepów na terenie Polski.

źródło: Biuro Prasowe Samsung

Więcej 

Firma powiązana:

Samsung

Telefon 022 607 44 00/01, 0 801 801 881 (Infolinia)
www.samsung.pl
infoline@samsung.com.pl

Samsung