Promocje

Kolejne smaki na torcie HYDRO-TECH dostępne dla Ciebie!

09.05.2014

Od 1 maja 2014 do oferty urządzeń promocyjnych dołączają dwie kolejne serie pomp ciepła marki Alpha-InnoTec. Urządzenia promocyjne objęte są rabatem w wysokości 2000 zł netto od cen katalogowych!

Dotychczas w promocji dostępne były pompy ciepła serii WZS, jak również powietrzne pompy ciepła serii LWA. Od maja do oferty urządzeń promocyjnych dołączają następujące serie pomp ciepła:

 • pompy ciepła glikol/ woda serii SWC
 • pompy ciepła powietrze/ woda serii LW, LWC

W ramach promocji mamy dla Państwa po 200 sztuk, z każdej serii urządzeń.
Promocja trwa do 31.07.2014. Termin realizacji zamówienia, a tym samym dostawa Produktów Promocyjnych nie może być późniejszy niż 31 sierpnia 2014 r.


Pompy ciepła Glikol/woda serii SWC:
Pompy ciepła serii SWC zapewniają wysoka wydajność przy jednoczesnym ekonomicznym ogrzewaniu i przygotowaniu ciepłej wody użytkowej. Osiągając temperaturę +65C na zasilaniu zapewniają stały komfort cieplny. Uzyskując wysoka moc grzewcza  (do 31,8 kW) idealnie nadają sie do małych pawilonów, nowo budowanych budynków mieszkalnych, jak również do modernizowanych obiektów.

Pompy ciepła SWC sa ekologiczne, korzystają z energii odnawialnej – pozyskują ciepło z ziemi. Zapewniają nie tylko efektywne ogrzewanie, ale dzięki korzystaniu z energii odnawialnej pochodzącej z otoczenia, pompy ciepła SWC zapewniają redukcje kosztów oraz niższa emisje CO do atmosfery.

W urządzenia wbudowany jest regulator pompy ciepła LUXTRONIK 2.0. (z prostym systemem sterowania) oraz elektroniczne urządzenie łagodnego rozruchu (w pompach ciepła o mocy od 10 kW). Pompy ciepła SWC sa dostępne z zasobnikami c.w.u (jako dodatkowe wyposażenie) o różnych pojemnościach, w zależności od potrzeb użytkownika.

Urządzenie może być zdalnie zarządzane za pośrednictwem Internetu, za pomocą aplikacji AlphaWeb. Cały układ można tak zaprogramować, by optymalnie spełniał potrzeby użytkowników. Jeśli zostanie wykryty błąd, instalator zostanie powiadomiony poprzez komunikat ostrzegawczy (SMS lub e-mail), co daje możliwość natychmiastowej reakcji. Jest to znaczna oszczędność czasu dla profesjonalistów, jak i dla użytkownika.

ZALETY:

 • Wysoka wydajność (COP 4,6 przy B0/W35)
 • Wbudowany regulator pompy ciepła i c.o. LUXTRONIK 2.0.
 • Bardzo cicha praca urządzenia
 • Czynnik chłodniczy nie zawierający chloru
 • Możliwość chłodzenia
 • AlphaWeb - zdalne zarządzanie systemem przez Internet z każdego miejsca na świecie
 • Zielona energia - redukcja emisji CO i ochrona środowiska naturalnego.
 • 5 lat gwarancji w standardzie!


Pompy ciepła powietrze/ woda serii LW, LWC:
Pompy ciepła serii LW do ustawienia wewnętrznego dostępne są w sześciu mocach: od 10 do 31 kW. Dostosowane są do maksymalnej temperatury na zasilaniu c.o do +60 C. Pompy ciepła LW mogą być stosowane w budynkach jedno- jak i wielorodzinnych. W polaczeniu z odpowiednim systemem kanałów powietrznych i zasobnikiem c.w.u. (Wyposażenie dodatkowe) są idealnym rozwiązaniem dla ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Seria LW H to pompy ciepła specjalnie przeznaczone do modernizacji systemów grzewczych. Wyposażone w specjalna sprężarkę osiągają temperaturę na zasilaniu +65 C, całkowicie pokrywając potrzeby ogrzewania i przygotowania ciepłej wody uzytkowej.

Pompy ciepła serii LWC charakteryzują się bardzo cichą praca. Specjalnie dobrany wentylator i dodatkowa warstwa izolująca sprawiają, ze pompy te Nałęża do najcichszych urządzeń w swojej klasie. Wydmuch powietrza z urządzeń serii LWC może być podłączony do wyboru po lewej lub prawej stronie. Każde urządzenie wyposażone jest w regulator LUXTRONIK 2.0. oraz urządzenie łagodnego rozruchu, a także w zintegrowana hydraulikę (m.in. zasobnik buforowy).

Dostępna jest także centrala grzewcza KHZ LW spełniająca 4 funkcje w jednym: ogrzewanie, przygotowanie ciepłej wody użytkowej, rekuperacje i wentylacje. Centrale KHZ posiadają zintegrowana pompę ciepła powietrze/woda, zbiornik buforowy, zasobnik c.w.u. o pojemności 275 litrów oraz jednostkę do kontrolowanej wentylacji.

ZALETY:

 • Wysoka wydajność (COP do 3,8 przy A2/W35)
 • 5 Lat gwarancji w standardzie!
 • AlphaWeb - zdalne zarządzanie systemem przez Internet z każdego miejsca na świecie
 • Wyjątkowo cicha praca
 • Wbudowany regulator pompy ciepła i c.o. LUXTRONIK 2.0.
 • Seria LW od 10 do 12 kW Seria LW od 14 do 31 kW seria LWC od 6 do 12 kW
 • Możliwość podłączenia instalacji solarnych
 • Wysokotemperaturowa seria do budynków modernizowanych

źródło i zdjęcie: HYDRO-TECH

Firma powiązana:

Alpha Innotec

Telefon 63 245 34 79
www.hydro-tech.pl
hydro@hydro-tech.pl

Alpha Innotec