Promocje

Wiosenna promocja - przy zakupie dowolnego modelu mini basenu ozonator w prezencie

07.05.2014

Czym jest ozon? Ozon w naturze występuje w postaci O3 (trzy cząsteczkowy tlen) niebieskiego gazu, powstaje w górnych warstwach atmosfery chroniąc ziemię przed szkodliwym promieniowaniem UV, jego zapach można poczuć zaraz po burzy z piorunami. Jest bardzo skutecznym środkiem dezynfekującym. Ozon oczyszcza wodę basenową oraz pitną.

Zastosowanie ozonu.

przy zakupie dowolnego modelu mini basenu otrzymasz ozonator w prezencieUżywanie ozonatora może być efektywnym, a zarazem uzasadnionym ekonomicznie rozwiązaniem w procesie oczyszczania wody w mini basenach.

Ozon jest bardzo silnym utleniaczem, skutecznością przewyższający powszechnie stosowany chlor. Ozon jednak ma znacznie krótszy czas rozkładu przez co nie można całkowicie wyeliminować chloru, ale w znacznym stopniu ograniczyć jego stosowanie. Nie pozostawia toksycznych produktów ubocznych.

Ponadto ozon obniża liczebność glonów, pierwiastków, pleśni i grzybów. Także bakteria Salmonelli, Gronkowca, E. Coli, czy laseczki i zarodniki Clostridium nie są odporne na działanie ozonu.

Ozon gwarantuje 100% skuteczność bakteriologiczną, dzięki czemu zapewnił sobie czołową pozycję wśród wszystkich środków dezynfekujących.

Coraz więcej polskich wodociągów wykorzystuje technologię ozonowania zapewniając sobie bezpieczeństwo bakteriologiczne spożywanej wody.

Właściciele basenów cieszą się przejrzystością wody i czystym zapachem.

źródło i zdjęcia: Folkpool Polska

Firma powiązana:

Folkpool Polska Jacek Kolaszewski

Telefon 22 819 15 10, 22 424 75 25
www.folkpool.eu
folkpool@folkpool.pl

Folkpool Polska Jacek Kolaszewski