Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Narzędzia

Zwariowany czarno-żółty weekend promocji w sklepie internetowym eKärcher!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-11-27

W tym roku szykuje się nie lada gratka dla wszystkich, którzy chcą, by ich dom lśnił czystością na Boże Narodzenie. Sprzęty Kärcher będą oferowane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a rabaty na wybrane produkty sięgną nawet 50%!

Szukający myjki do okien na pewno nie opuszczą sklepu z pustym koszykiem, tak samo, jak ci, którzy marzą o parownicy pozwalającej czyścić bez chemii, samą gorącą parą wodną wszelkie twarde powierzchnie w kuchni czy łazience. Na pewno tej okazji nie mogą też przegapić osoby marzące o innych funkcjonalnych sprzętach.

Od piątku 29.11.2019 roku rusza wyjątkowy Yellow Weekend zorganizowany przez sklep internetowy eKärcher - https://kaercher.com/pl/promocje/yellow-weekend.html.

W promocyjnej ofercie proponowane będą urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher, które są nierozerwalnie kojarzone z marką, do tego stopnia, że potocznie nazywa się całą tę kategorię  kärcherami. Są to modele K2, K3 i K4. Rabat na nie sięgnie blisko 50%.

Bestsellerowe myjki do okien WV także będą objęte promocją. W ofercie znajdzie się także zestaw z pierwszym na rynku padem czyszczącym KV 4, który wraz z myjką stanowi umożliwia mycie nie tylko okien, ale wszelkie szklanych i gładkich powierzchni szybko, bez smug i bez zmęczenia.

Rodzice maluchów jak i osoby cierpiące na alergię, a także wszyscy zwracający uwagę na ekologię na pewno zainteresują się parownicami, które będą w wyjątkowych cenach. Promocja obejmie całą linę parownic Kärcher, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Ale to nie wszystko, ponieważ w specjalnej cenie znajdą się też inne sprzęty czyszczące niemieckiej marki. Będzie to także doskonała okazja by upolować wymarzone prezenty dla bliskich, na pewno każdy ucieszy się z czegoś, co sprawi, że mniej czasu i wysiłku będzie nas kosztować sprzątanie domu.

Wszyscy łowcy okazji z pewnością zwrócą uwagę na tę szczególną akcję. W końcu Czarny Piątek zdarza się tylko raz w roku.

źródło i zdjęcia: Kärcher

Pozostałe promocje
Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny