Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Wełna mineralna

Zostań mistrzem Isover i wygraj Mercedesa Vito

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-09-25

Siódma edycja akcji "Mistrzowie Izolacji" prawie dobiega końca, ale na szczęśliwca wciąż czeka główna nagroda. Jeszcze tylko do końca września 2019 roku można wysyłać etykiety z produktów premiowanych ISOVER by mieć szansę na Mercedesa Vito!

"Mistrzowie Izolacji" jest programem stworzonym przez markę ISOVER dla osób i firm zajmujących się pracami termoizolacyjnymi, wykorzystującymi przy tym materiały izolacyjne sygnowane logo ISOVER. Marka od wielu lat cieszy się sporym zainteresowaniem wykonawców, gdyż łączy w sobie korzyści pracy na najlepszych produktach izolacyjnych i premiuje wykonawców za stosowanie najnowocześniejszych materiałów.

Program „Mistrzowie Izolacji” przez lata przyciągnął już tysiące wykonawców, którzy na co dzień korzystają z produktów marki ISOVER, wybierając je ze względu na ich wysoką jakość, łatwość montażu, szerokie spektrum zastosowań oraz najlepsze parametry termiczne, akustyczne i przeciwpożarowe. Poza tym profesjonaliści pracują na materiałach ISOVER, gdyż są one funkcjonalne. Unikatowa etykieto-rączka ułatwia przenoszenie rolek na budowie, a 7-krotna kompresja wełny szklanej znacząco obniża koszty transportu i przechowywania – mówi Anna Kozera, koordynator programu Mistrzowie Izolacji ISOVER. - Chcemy docenić zaufanie, którym nas obdarzyli, z tego względu w tej edycji każdy wykonawca ma szansę wygrać samochód dostawczy Mercedesa Vito.

Żeby wziąć udział w akcji "Mistrzowie Izolacji", należy się zarejestrować na stronie promocji, a następnie wyciąć etykiety z produktów izolacyjnych marki ISOVER i przesyłać je do organizatora. W ten sposób zbiera się punkty, które można wymienić na 100 atrakcyjnych nagród dostępnych w sześciu kategoriach - od narzędzi przez sport, po rozrywkę już po godzinach.

Dodatkowo każde 500 etykiet to jeden los w losowanii nagrody głównej, którą jest Mercedes Vito. Im więcej losów, tym większa szansa na wygraną. Warto więc się pospieszyć i wysłać etykiety do końca września 2019 roku.

Wielki finał akcji "Mistrzowie Izolacji" odbędzie się 15 listopada 2019 roku w Gliwicach, w siedzibie firmy ISOVER. Wśród wszystkich Uczestników akcji, którzy przesłali minimum 500 etykiet wylosowana będzie nagroda główna, czyli Mercedes Vito. Oprócz niego rozlosowane zostaną jeszcze inne atrakcyjne nagrody m.in. sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD, bony podróżne oraz profesjonalne narzędzia do pracy.

źródło i zdjęcia: Isover Saint-Gobain

Pozostałe promocje
Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny