Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Ogrodzenia i bramy ogrodzeniowe

Pakiet promocyjny na 30-lecie marki Wiśniowski

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-09-24

W tym roku marka Wiśniowski obchodzi 30-lecie swojej działalności. Na tę okazję firma przygotowała jesienno-zimową ofertę specjalną „Otwórz urodzinowe prezenty”. 

„Otwórz urodzinowe prezenty” z Wiśniowskim

Od 17 września do 30 listopada br. trwa I etap promocji, obejmuje on bramę segmentową UniTherm oraz panele kratowe VEGA B i VEGA B Light. Dodatkowo wznowiona została oferta 30 rat 0%.

Rok 2019 to dla marki WIŚNIOWSKI rok wyjątkowy. W sierpniu rozpoczęliśmy obchody 30-lecia, które świętować będziemy przez cały rok. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić naszych klientów do wspólnego celebrowania urodzin marki – dlatego przygotowaliśmy dla nich ofertę specjalną i planujemy jej wydłużenie o drugi etap do 31 stycznia 2020 r. – mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu.

Kolejny raz produkty marki Wiśniowski można kupić w 30 ratach 0%. Kliencie decydujący się na zakup ratalny mogą mieć pewność, że unikną odsetek, prowizji i innych typowych kosztów – te w czasie trwania oferty specjalnej wynoszą 0 złotych (dla maksymalnie 30 rat).

Suma rat wpłacanych przez klienta będzie równa rzeczywistym kosztom zakupu produktu. Firma Wiśniowski pokryje wszelkie należności względem operatora, które powstaną w ramach podpisanych umów ratalnych (tych zawartych na maksymalnie 30 rat).

Tylko teraz przy dopłacie jedynie 15% do ceny cennikowej automatycznej bramy UniPro z panelem 40 mm, można zyskać superciepłą automatyczną bramę UniTherm z panelem INNOVO 60 mm, wyposażoną w napęd METRO lub MOTO.

Jest to atrakcyjna oferta, ponieważ zbiega się w czasie z realizowanym w Polsce programem „Czyste powietrze”, którego celem jest poprawienie jakości powietrza poprzez ograniczanie emisji szkodliwych produktów spalania pochodzących z niewłaściwego ogrzewania budynków.

W ramach programu można skorzystać z dofinansowania do termomodernizacji istniejących budynków oraz wyposażenia nowo powstających. Bramy garażowe również objęte są dopłatami, a ich współczynnik przenikania ciepła nie jest wyższy niż 1,3 W/m2K.

Marka Wiśniowski z okazji swoich urodzin daje klientom możliwość zakupu paneli kratowych VEGA B i VEGA B Light w systemie Gamma wraz z akcesoriami, w dwóch wysokościach i trzech kolorach, w cenach niższych od cennikowych aż o 20%.

Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup, otrzymują teraz 10-letnią gwarancję antykorozyjną na panele kratowe zabezpieczane metodą Duplex. Szczegóły oferty specjalnej oraz regulamin można znaleźć na stronie www.wisniowski.pl/promocja.

Opracowanie: redakcja IRBJ

Źródło i zdjęcia: Wiśniowski 

Pozostałe promocje
Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny