Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Radość rabatów z OknoPlus

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-09-03

Dla większości początek roku szkolnego oznacza koniec wakacji i nadejście jesieni. Dla tych wszystkich, którzy chcą cieszyć się słońcem przez cały rok  i podziwiać piękne widoki, OknoPlus przygotował specjalną promocję na okna i konstrukcje przesuwne.

Naturalne światło poprawia nastrój i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Duże przeszklenia zapewniają również szybkie i skuteczne wietrzenie pomieszczeń, które jest niezbędne o każdej porze roku.

Jesienią i zimną, dzięki szklanym taflom można podnieść temperaturę nawet o kilka stopni, zapewniając większy komfort termiczny i oszczędzając energię potrzebną do ogrzania pomieszczeń. Konstrukcje przesuwne są także bardzo estetyczne. Szkło pozwoli zatrzeć granicę między tym, co wewnątrz i na zewnątrz.

Otwarta przestrzeń, nieograniczona przez cztery ściany salonu z widokiem na ogrodową zieleń, to marzenie wielu osób. W ciepłe dni otwarte drzwi przesuwne automatycznie powiększają salon, a mieszkańcy zyskują dodatkową przestrzeń na relaks i wypoczynek, towarzyskie spotkania czy rodzinny posiłek.

Z bogatej oferty konstrukcji przesuwnych, dostępnych w ofercie firmy OknoPlus, w najbliższym czasie warto zwrócić uwagę na dwa rozwiązania.

ULTRAGLIDE Monorail jest połączeniem piękna i funkcjonalności, walorów estetycznych z wysoką efektywnością energetyczną. Zastosowanie aluminiowych profili pozwoli uzyskać wielkie przeszklenia - nawet do 6 x 2,5m – i realizację najśmielszych projektów, w których szkło stanowi dominantę wzorniczą. System dostępny jest w klasycznej bieli, czerni, antracycie, brązie i szarości, kolorach palety RAL, w wykończeniu lakierem drewnopodobnym lub szerokiej gamie folii dekoracyjnych oraz barwach strukturalnych IGP i TIGER.

Wymagających inwestorów z pewnością zainteresuje możliwość wykonania ram dwukolorowych - zastosowanie innej barwy stolarki od wewnątrz i na zewnątrz budynku. Potrójny pakiet szybowy zapewni bardzo wysokie parametry termiczne. Współczynnik przenikania ciepła dla szyby wynosi 0,5W/m²K, a zastosowanie przekładek termicznych o szerokościach 22 i 28mm pozwoli uzyskać wysokie parametry izolacyjności cieplnej - nawet do 0,7 W/m²K.

Morlite Vision to nowość w ofercie firmy OknoPlus. Ilość PCV ograniczono do minimum, wprowadzając tym samym więcej naturalnego światła do wnętrza domu. Delikatny kształt profilu o łagodnej linii sprawia, że Morlite pasuje do każdego pomieszczenia.

Profile wyposażono w nowoczesny mechanizm otwierania i zamykania, działający inaczej niż w znanych dotychczas konstrukcjach przesuwnych. Po otwarciu, ruchome skrzydło natychmiast odsuwa się na odległość 8 mm od ościeżnicy, a w momencie zamykania - wraca do pierwotnej pozycji.

Lekkie i łatwe poruszanie ruchomego skrzydła idzie w parze ze szczelnym zamykaniem. W połączeniu z trzyszybowymi pakietami konstrukcja zapewnia niski współczynnik przenikania ciepła, chroniąc również przed hałasem.

Akcja promocyjna potrwa do 31 października. Szczegółowe informacje o wielkości rabatów dostępne są w salonach sprzedaży OknoPlus oraz u doradców handlowych.

źródło i zdjęcia: OknoPlus

Pozostałe promocje
Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny