Promocje

"Podejmij Świeżą Inicjatywę!" wiosenna kampania marki Zelmer

08.04.2014

Ruszyła akcja sprzedażowa połączona z konkursem, w którym nagradzane będą pomysły konsumentów na ich Świeże Inicjatywy. Koncept promocji jest kontynuacją działań komunikacyjnych rozpoczętych w zeszłym roku, wspierających jednocześnie ideę zdrowego trybu życia.

Zelmer inspiruje i namawia do działania

Do końca maja 2014 r., przez osiem tygodni, trwać będzie promocja sprzedażowa, w której za zakup dowolnego produktu marki Zelmer za min. 79 zł, konsument będzie mógł wygrać nagrody w postaci: 5.000 zł, roweru miejskiego, kosza piknikowego i drobnego sprzętu AGD.

By stać się laureatem konkursu, po zakupie sprzętu gospodarstwa domowego z kategorii kuchennych marki Zelmer, w tym również patelni i garnków, należy wybrać jeden z trzech sposobów rejestracji:

1. poprzez dedykowaną stronę www.swiezainicjatywazelmer.pl,
2. poprzez aplikację na facebookowym profilu Eco Gotowanie www.facebook.com/ecogotowanie
3. lub wypełniając ulotkę dostępną w punktach sprzedaży,

a następnie uzupełnić zdanie: "Moja Świeża Inicjatywa to…". Co tydzień jury wyłaniać będzie 24 laureatów konkursu. Na wszystkich, przez cały czas trwania promocji, czekać będą aż 192 nagrody. Uzupełnieniem akcji konkursowej będą dodatkowe nagrody w postaci czajników marki Zelmer dla użytkowników Facebooka, którzy po zarejestrowaniu zgłoszenia, otrzymają największą liczbę "like"-ów dla zgłoszonych ich Świeżych Inicjatyw.

Terminarz wiosennej kampanii marki Zelmer "Podejmij Świeżą Inicjatywę!":

Promocja konsumencka 4.04.2014 – 30.05.2014 r.

źródło i zdjęcia: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego