Promocje

Kup płytki Ceramiki Paradyż i wygraj wycieczkę

19.07.2010

Remont to czas, w którym zmęczenie dopada nawet najbardziej wytrwałych. Kto z nas nie marzy o urlopie po zakończonej pracy? Ceramika Paradyż wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując gamę produktów najwyższej jakości i zapraszając do udziału w konkursie...

Twój wybór piękna   

Planując remont łazienki przeglądamy dziesiątki prospektów i szukamy tych jedynych płytek, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Ceramika Paradyż oferuje klientom kolekcje płytek ceramicznych najwyższej jakości, o niezwykłym designie, przy produkcji których zostały zastosowane najnowsze technologie. Wybór jest ogromny i zadowoli nawet najbardziej wymagających.

W łazience spędzamy czas każdego dnia, często odprężamy się wylegując w wannie lub biorąc prysznic, dlatego jej wygląd ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Warto zastanowić się jak powinno wyglądać to pomieszczenie i dobrać płytki tak, aby harmonizowały z naszym stylem życia. Firma Ceramika Paradyż – znany specjalista od pięknych wnętrz – od lipca 2010 r. wzbogaciła swoją ofertę o 10 nowych kolekcji, które fascynują nowoczesnymi wzorami.

Konkurs z paragonem w roli głównej

Dokonując zakupów, zwłaszcza w czasie remontu, z pośpiechu wyrzucamy paragony czy faktury. Kupując produkty Ceramiki Paradyż warto pamiętać o ich zachowaniu. Pozwoli to na wzięcie udziału w internetowym konkursie na stronie www.twojwyborpiekna.pl. Do wygrania wycieczka, która przyniesie zasłużony odpoczynek po remoncie. Zasady uczestnictwa w konkursie są bardzo proste. Na stronie konkursowej pojawi się zakryty obrazek przedstawiający znane miejsce. Odkrywając poszczególne elementy należy zgadnąć co przedstawia, rozwiązanie wpisać do formularza i odpowiedzieć na pytanie: „Czym jest dla Ciebie piękno?”. Po wykonaniu tych prostych czynności uczestnik zostaje wpisany na listę nominowanych, którzy biorą udział w losowaniu.

Nagrodą główną jest dwuosobowa wycieczka na weekend do miejsca, z którego pochodziła zagadka. Przewidywane są dwie edycje konkursu. Czas trwania 1 edycji konkursu to 4 tygodnie, w czasie których odbędą się 2 losowania. Pierwsza rozpoczyna się 19 lipca 2010 r. i będzie trwała do 15 sierpnia, a druga edycja - od 16 sierpnia do 12 września 2010 r. Wybierz piękno, odmień wnętrze swojej łazienki i ciesz się wygraną!

źródło Ceramiki Paradyż

Więcej

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż