Promocje

Urządzaj z Dekorią i wygraj zakupy!

13.07.2010

Gorączka letnich wyprzedaży rozgrzewa wszystkich okazjo-maniaków. Przeceny od 20 do 70 procent to norma w większości sklepów. Ale tylko w Dekoria.pl masz szansę na zakupy zupełnie ZA DARMO! Letnie wnętrza z Dekorią – to nowy konkurs, który właśnie ruszył na stronie Dekoria.pl...

 

Skierowany jest do wszystkich klientów sklepu. Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać zdjęcie przedstawiające wnętrze urządzone z wykorzystaniem produktów marki Dekoria.

Jest o co walczyć, nagrody są naprawdę atrakcyjne. Zwycięzca otrzyma bon o wartości 750 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Dekoria.pl. Przewidziane są także dwie nagrody dodatkowe – bony o wartości 500 oraz 300 zł. Wszyscy laureaci otrzymają wyjątkowe kubki z rysunkiem satyryka Andrzeja Mleczki – przygotowanym specjalnie dla Dekorii. Organizatorzy przewidują także 10 nagród pocieszenia.

Konkurs rozpoczął się 13 lipca i potrwa do końca sierpnia. Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać od 1 do 10-u tematycznych zdjęć na adres: konkurs@dekoria.pl. Maksymalny rozmiar zdjęcia to 1Mb. W mailu należy podać podstawowe dane osobowe: imię i nazwisko, dokładny adres oraz telefon kontaktowy.
 
Zwycięzców wyłoni jury konkursowe. Oceniana będzie inwencja i pomysłowość twórcy oraz estetyka zdjęć. Nazwiska autorów najlepszych propozycji zostaną opublikowane na stronie www.dekoria.pl w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.dekoria.pl.