Promocje

Dlaczego Nice należy do Technologicznej Ekstraklasy?

26.03.2014

Firma Nice od początku swojej działalności stawia na innowacyjne oraz inteligentne rozwiązania w swoich produktach. Zaawansowana technologia stosowana we wszystkich napędach gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania.

We wrześniu 2013 roku Nice podjął decyzję o inauguracji Technologicznej Ekstraklasy Nice, do której zakwalifikował 3 flagowe siłowniki pozwalające na automatyzację każdego wjazdu. Dzisiaj prezentujemy 5 powodów, dla których Nice zalicza się do Technologicznej Ekstraklasy.

Inteligencja

Siłowniki Nice posiadają umiejętność samodzielnego uczenia się - w czasie programowania same zapamiętują położenie krańcowe bramy. Siła, tryb pracy oraz prędkość mogą być regulowane na kilku poziomach. Za pomocą programatora O-View istnieje możliwość bardzo dokładnego ustawienia parametrów poszczególnych funkcji.

Bezpieczeństwo

Amperometryczny system wykrywania przeszkody gwarantuje, że brama po natrafieniu na jakąkolwiek przeszkodę momentalnie odwraca kierunek ruchu. Dzięki rozwiązaniu zastosowanym w siłownikach Nice brama łagodnie startuje przy otwieraniu oraz zwalnia w momencie zamknięcia, w efekcie czego system nie podlega żadnym przeciążeniom.

Autodiagnoza

Lampa sygnalizacyjna za pomocą liczby mignięć komunikuje się z instalatorem i użytkownikiem, przekazując informacje o napotkanych błędach, co znacznie ułatwia czynności serwisowe. Podłączone urządzenia poddawane są trwałej kontroli. Odpowiednia kontrolka sygnalizuje również potrzebę przeprowadzenia konserwacji po wykonaniu przez napęd i bramę odpowiedniej liczby cykli otwarcia / zamknięcia.

Niezawodność

W przypadku zastosowania zasilacza awaryjnego system funkcjonuje nawet w momencie przerwy w dostawie prądu. Zasilacz awaryjny jest dostępny opcjonalnie.

Oszczędność

Siłowniki Nice cechuje niski pobór energii, dzięki funkcjonowaniu w trybie „stand by”.

Do Technologicznej Ekstraklasy Nice należą trzy zestawy: Robus600 do bram przesuwnych, Pop do bram dwuskrzydłowych oraz Spin21 do bram garażowych. Przez cały czas trwania rundy wiosennej w T-Mobile Ekstraklasie (14.02.2014 – 15.05.2014) wspomniane 3 zestawy biorące udział w Technologicznej Ekstraklasie Nice dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Ceny detaliczne zostały obniżone nawet o 300 zł!

Technologiczna Ekstraklasa Nice to akcja nawiązująca do sponsoringu transmisji z meczów piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy. Przed transmisją telewizyjną z każdego meczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce (bez względu na antenę: TVP, Canal+, Polsat Sport, Eurosport) emitowany jest spot reklamowy, w którym swojego głosu użyczył Tomasz Smokowski, popularny komentator Canal+.

Produkty Nice można nabywać w sieci blisko 1 500 Partnerów Handlowych na terenie całej Polski. Lista Partnerów Handlowych znajduje się na stronie internetowej www.nice.pl.

źródło i zdjęcie: NICE

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska