Promocje

W Gorenje 60 lat tradycji = 60 miesięcy gwarancji

07.07.2010

Wybierając dowolny sprzęt chłodniczy Gorenje, zyskujesz aż 60 miesięcy gwarancji na jego niezawodną funkcjonalność. Aby skorzystać z możliwości przedłużenia gwarancji, należy w okresie od 01 lipca do 30 września 2010 roku dokonać zakupu dowolnego sprzętu chłodniczego marki Gorenje (akcją objęty jest fabrycznie nowy sprzęt – sprzęt chłodniczy, zakupiony na terenie Rzeczypospolitej Polskiej)...

Zasady promocji - formularz zgłoszeniowy

1. Gorenje Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim organizuje promocję dotyczącą przedłużonego okresu gwarancji na chłodnictwo na warunkach określonych w regulaminie promocji.

2. W promocji mogą brać udział osoby fizyczne, które zakupiły sprzęt AGD z przeznaczeniem do użytku własnego (gospodarstwo domowe), nie związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową.

3. Aby skorzystać z możliwości przedłużenia gwarancji, należy:

  • W okresie od 01 lipca do 30 września 2010 roku dokonać zakupu dowolnego sprzętu chłodniczego marki Gorenje (akcją objęty jest fabrycznie nowy sprzęt – sprzęt chłodniczy, zakupiony na terenie Rzeczypospolitej Polskiej).

  • W ciągu 30 dni od daty zakupu dokonać rejestracji produktu, wysyłając listem poleconym komplet następujących dokumentów: o prawidłowo i kompletnie wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny w punkcie sprzedaży lub na stronie www.gorenje.pl, o czytelną kserokopię dowodu zakupu (paragon, faktura), o oryginalną kartę gwarancyjną, otrzymaną w punkcie sprzedaży.

  • Dokumenty wymienione powyżej wysłać na adres gwaranta: Gorenje Polska Sp. z o.o., ul. Poznańska 159, 05-850 Ożarów Mazowiecki z dopiskiem: Promocja  – 60 miesięcy gwarancji.

4. W ciągu miesiąca od otrzymania kompletu dokumentów odeślemy potwierdzenie rejestracji Państwa 60-miesięcznej gwarancji.


Pełna treść zasad promocji zawarta jest w regulaminie promocji opublikowanym na stronie gwaranta: www.gorenje.pl.

Firma powiązana:

Gorenje Polska

Telefon 22 738 32 01
www.gorenje.pl
gorenje@gorenje.pl

Gorenje Polska