Promocje

Siła zestawu Mastercook – nowa promocja sprzętu AGD

23.06.2010

Kuchnia to serce każdego domu, a funkcjonalny sprzęt AGD jest jej nieodłącznym atrybutem. Trudno wyobrazić sobie codzienne, kuchenne prace bez jego pomocy. W ramach najnowszej promocji marki Mastercook, zakup atrakcyjnego zestawu modeli do zabudowy premiowany jest wyjątkowymi prezentami – zmywarką lub okapem za symboliczną złotówkę oraz kompletem garnków Chef...

Najnowsza promocja marki Mastercook, obejmująca innowacyjny sprzęt do zabudowy, potrwa ponad cztery miesiące – do 31 października 2010 r. W ramach specjalnej oferty możemy wybierać spośród wyjątkowo szerokiej gamy produktów AGD, w tym wielu nowości m.in. piekarnika z funkcją Master Chef, płyty o szerokości 90 cm czy lodówek z najnowszej linii Vinci. Przygotowanych zostało kilka propozycji zestawów, które pozwolą na dużą swobodę w aranżacji kuchni i zaoszczędzenie nawet 2799 zł.

Wśród najnowszych, oferowanych w promocji modeli znajdziemy m.in. piekarnik MF-880ATCX, wyposażony w unikalne rozwiązanie Master Chef, które waży potrawę i automatycznie dobiera do niej odpowiednie parametry pieczenia. Piekarnik posiada również funkcję czyszczenia pirolitycznego, pozwalającą utrzymać wnętrze urządzenia w czystości oraz opcję pieczenia dań w niskiej temperaturze. Dobierając płytę grzewczą warto zwrócić szczególną uwagę na model indukcyjny I4DD64Z M w oryginalnym metalicznym kolorze i z wyjątkowym ekranem LCD, wyświetlającym podczas gotowania komunikaty tekstowe w języku polskim. Płyta posiada również dużą strefę grzejną Evolis oraz specjalną funkcję do gotowania makaronu.

Oferta promocyjnych zmywarek zawiera modele sterowane dotykowo, które dzięki nowatorskim technologiom, takim jak czujnik Ecosensor, mierzący stopień zmętnienia wody, oszczędzają nie tylko czas, ale również wodę i energię. Promocją objęte zostały również okapy, wśród których znajdziemy najnowsze modele m.in. WK-Sirocco 100X Isla, wykonany ze stali nierdzewnej i wyposażony w funkcjonalny panel sterowania. Okap posiada funkcję automatycznego wykrywania oparów, dzięki której urządzenie uruchamia się samoczynnie, oczyszczając powietrze z zapachów.

Specjalna oferta marki Mastercook zawiera również modele chłodziarko-zamrażarek z najnowszej kolekcji Vinci. Lodówka LCTD-920 NFX wyposażona jest w unikalną szufladę chłodzącą, która pozwala regulować temperaturę w zakresie od -14 ˚C do +14 ˚C oraz funkcję SPA, która sprawia, że owoce i warzywa dłużej zachowują świeżość. Chłodziarko-zamrażarka LCED-918 NFX wyróżnia się dużym, poziomym wyświetlaczem LCD. Lodówki z linii Vinci znakomicie sprawdzają się zarówno jako modele wolnostojące, jak i urządzenia do zabudowy, które doskonale komponują się z meblami kuchennymi.

Zakup kompletu modeli do zabudowy z płytą grzewczą i piekarnikiem premiowany jest kompletem nowoczesnych garnków Chef.

Kupując promocyjny pakiet, złożony z piekarnika, płyty oraz okapu lub zmywarki, kolejny produkt – okap lub zmywarkę – otrzymamy za jedyną złotówkę. Dobierając lodówkę do zestawu: piekarnik, płyta i okap, zapłacimy za wysokiej klasy zmywarkę również tylko symboliczną złotówkę.

Wybrane, promocyjne modele piekarników oznaczone są specjalną naklejką. Szczegółowe informacje o promocjach można znaleźć w wybranych sklepach AGD, na ulotkach promocyjnych oraz na stronie www.mastercook.pl w zakładce „Promocje”.

Firma powiązana:

Fagormastercook

Telefon 071 32 44 555
www.mastercook.pl
kontakt@fagormastercook.pl

Fagormastercook