Promocje

Zyskaj wymiernEKOrzyści w nowej promocji marki Mastercook

12.05.2010

Ekologiczny styl życia zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Dbałość o naturę staje się częścią naszych codziennych nawyków – segregujemy odpady, kupujemy naturalne produkty, stosujemy torby wielokrotnego użytku. Doskonałym sposobem na domowe oszczędzanie jest wybór przyjaznych środowisku produktów. Dlatego marka Mastercook proponuje m.in. pralki z systemem e-Dose, pralki z linii Bioline oraz lodówki z systemem No Frost i efektywnością energetyczną A+. W ramach najnowszej promocji, zakup ekologicznego sprzętu premiowany jest wyjątkowymi prezentami – oryginalnym i zapewniającym niezwykłą swobodę odkurzaczem oraz urządzeniem do przygotowywania domowych lodów...

Promocja marki Mastercook trwa od 10 maja do 15 września 2010 r. Specjalna oferta zawiera produkty z nowej linii Bioline, która obejmuje ekonomiczne i ekologiczne modele pralek ładowanych od góry. W promocji biorą udział także energooszczędne chłodziarko-zamrażarki i wybrane pralki ładowane od frontu. Modele z najnowszej kolekcji Bioline gwarantują nie tylko znakomite rezultaty prania, ale zapewniają również najbardziej optymalne zużycie prądu oraz wody. Unikalna technologia rozpoznawania wielkości załadunku, automatycznie dobiera odpowiednią ilość wody i pobór energii do ilości tkanin. Specjalny program Opti(A)45’ pozwala nam uzyskać perfekcyjnie czystą odzież już po trzech kwadransach. W

śród promocyjnych produktów, znajdziemy również energooszczędne chłodziarko-zamrażarki. Lodówki marki Mastercook wyposażone są w system No Frost, który chłodzi i zamraża, nie wytwarzając szronu. Połączenie tej praktycznej funkcji z efektywnością energetyczną o klasie A+, gwarantuje najwyższą wydajność urządzenia, a powłoka antybakteryjna Biocare eliminuje drobnoustroje i dba o higieniczne chłodzenie.

W promocyjnym asortymencie nie zabrakło również pralek z innowacyjnym, automatycznym systemem e-Dose, który samodzielnie dozuje niezbędną ilość detergentu i pozwala zaoszczędzić nawet do 12 litrów wody na cykl. Widoczny na froncie urządzenia zbiornik pomieści jednorazowo 4,5 litra płynu, co wystarcza nawet na 100 cykli prania. Dzięki rozwiązaniu e-Dose możemy używać detergentów i jednocześnie znacząco zminimalizować ich szkodliwe oddziaływanie na środowisko naturalne.

  • Zakup dowolnego modelu pralki premiowany jest nowoczesnym odkurzaczem VCE-156 marki Fagor, który wyróżnia się ergonomicznym kształtem i oryginalnym designem.

  • Kupując promocyjny model chłodziarko-zamrażarki otrzymamy specjalne urządzenie Ice Cream Maker marki Fagor, z pomocą którego przygotowanie domowych lodów i sorbetów w letnie, słoneczne dni, będzie wyjątkowo łatwe i przyjemne.

  • Do każdego z zakupionych produktów dołączona zostanie również ekologiczna torba.

Wybrane, promocyjne produkty oznaczone są specjalną naklejką.

Szczegółowe informacje o wszystkich promocjach znajdują się w wybranych sklepach AGD, na ulotkach promocyjnych oraz na stronie www.mastercook.pl, w zakładce „Promocje”.

Firma powiązana:

Fagormastercook

Telefon 071 32 44 555
www.mastercook.pl
kontakt@fagormastercook.pl

Fagormastercook