Promocje

60 miesięcy gwarancji na kulinarne rozkosze w GORENJE

29.04.2010

Wybierając elegancki piekarnik do zabudowy Gorenje, zyskujesz aż 60 miesięcy gwarancji na jego niezawodną funkcjonalność. Teraz możesz codziennie przygotowywać kuszące gorące potrawy – tak jak lubisz. W promocji mogą brać udział osoby fizyczne, które zakupiły sprzęt AGD z przeznaczeniem do użytku własnego (gospodarstwo domowe), nie związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową...

Aby skorzystać z możliwości przedłużenia gwarancji, należy:

  • W okresie od 15 marca do 30 czerwca 2010 roku dokonać zakupu dowolnego piekarnika marki Gorenje (akcją objęty jest fabrycznie nowy sprzęt – piekarniki do zabudowy, zakupiony na terenie Rzeczypospolitej Polskiej).

  •  W ciągu 30 dni od daty zakupu dokonać rejestracji produktu, wysyłając listem poleconym komplet następujących dokumentów:

- prawidłowo i kompletnie wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny w punkcie sprzedaży lub na stronie www.gorenje.pl,
- czytelną kserokopię dowodu zakupu (paragon, faktura),
- oryginalną kartę gwarancyjną, otrzymaną w punkcie sprzedaży.

  • Dokumenty wymienione powyżej wysłać na adres gwaranta: Gorenje Polska Sp. z o.o., ul. Poznańska 159, 05-850 Ożarów Mazowiecki z dopiskiem: Promocja – 60 miesięcy gwarancji.

  • W ciągu miesiąca od otrzymania kompletu dokumentów odeślemy potwierdzenie rejestracji Państwa 60-miesięcznej gwarancji.

Pełna treść zasad promocji zawarta jest w regulaminie promocji opublikowanym na stronie gwaranta: www.gorenje.pl.

Firma powiązana:

Gorenje Polska

Telefon 22 738 32 01
www.gorenje.pl
gorenje@gorenje.pl

Gorenje Polska