Promocje

Świąteczne okazje w sklepach KOMFORT

12.11.2013

8 listopada Sklepy Komfort rozpoczęły nową akcję marketingową pod hasłem: "Świąteczne ceny na dywany". Promocja wspierana jest kampanią w internecie oraz w ogólnopolskich stacjach radiowych RMF FM, Zet, Złote Przeboje, ChilliZet, Zet Classic, i inne. Emisja spotów rozpocznie się 13 listopada. Akcja reklamowana jest również na billboardach i bannerach zewnętrznych oraz materiałach POS w sklepach.

Akcja "Świąteczne ceny na dywany" reklamowana jest również na billboardach i bannerach zewnętrznych oraz materiałach POS w sklepach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i z myślą o zbliżających się Świętach do oferty sklepów wprowadzono ponad 100 nowych wzorów dywanów. Znajdziemy pośród nich puszyste shaggy, klasyczne dywany o drobnych wzorach oraz nowoczesne, intrygujące oryginalnym designem dywany dla odważnych.

"Okres świąteczny to spotkania z rodzinami i znajomymi. Każdy chce aby jego dom wyglądał odświętnie. Zmiana dywanu na nowy powoduje, że pokój nabiera nowego charakteru, a jego wystrój jest odświeżony. Dlatego zdecydowaliśmy się w okresie promocji przygotować specjalną ofertę cenową na dywany. Dzięki niższym cenom klienci będą mogli zapłacić za niektóre wzory nawet połowę mniej" - mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort S.A.

Wśród wielu dywanów w promocji znajdują się na przykład:

  • Puszysty  dywany shaggy LUCCA 70x140cm w cenie 99zł, zamiast 179zł
  • Klasyczny dywan MARAL  120x180cm w cenie 119zł, zamiast 239zł

Każdy dywan w obniżonej cenie oznaczony został gwiazdką, dzięki której klienci będą mogli szybko i łatwo odnaleźć go w bardzo szerokiej ofercie sklepów KOMFORT.  Promocja dotyczy zakupów w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online na www.komfort.pl.

źródło i zdjęcie: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort