Promocje

Konkurs Zehnder Projektujesz! Zyskujesz! LOSOWANIE NAGRODY MIESIĄCA!!!!

29.10.2013

Dziękujemy wszystkim zdeklarowanym uczestnikom za potwierdzenie udziału w konkursie Projektujesz! Zyskujesz! Z niecierpliwością czekamy na wspaniałe projekty!!!

Tych architektów i projektantów wnętrz, którzy jeszcze nie zalogowali się do konkursu zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Projektujesz! Zyskujesz!. Konkurs polega na zaprojektowaniu wnętrza, w którym autor umieści przynajmniej jeden grzejnik Zehnder Charleston.

Zwycięzca otrzyma 10 000 PLN!!!! a najciekawsze projekty zostaną uhonorowane wspaniałymi nagrodami w postaci 20 nowoczesnych tabletów, luksusowych zestawów dla architektów, markowych zegarków oraz pendrivów.

Wszyscy, którzy zdeklarują się jako uczestnicy do końca listopada oraz Ci którzy potwierdzili udział w konkursie i prześlą nam projekt do końca listopada wezmą udział w losowaniu wspaniałego upominku - eleganckiej teczki/aktówki projektu Leather Dreams. Nie przegapcie tej okazji!!!

Aby zgłosić swoje uczestnictwo należy w pierwszej kolejności wysłać wniosek o wygenerowanie dostępu do strefy architekta Zehnder (jeśli jeszcze nie posiadają Państwo danych do logowania). Najłatwiej wejść w poniższego linka i wypełnić zgłoszenie.

http://www.zehnder.pl/grzejniki/strefa%20architekta%20application%20,393.html

Następnie należy napisać na adres promocja@zehnder.pl wiadomość z deklaracją udziału a następnie przesłać projekt konkursowy 30.03.2014 r. Uczestnikom konkursu firma Zehnder oferuje możliwość stałej współpracy, opartej na wyższym bonusie projektowym, bez względu na to jaki produkt marki Zehnder zostanie użyty w zrealizowanym poza konkursem projekcie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w kwietniu 2014 r. Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie www.konkurszehnder.pl. W Strefie Architekta Zehnder na Facebooku znajdą Państwo aktualne informacje o naszych produktach oraz o konkursie dla architektów i projektantów wnętrz Projektujesz! Zyskujesz!

Zapraszamy do polubienia oraz do korzystania z naszych ofert i promocji! https://www.facebook.com/pages/Strefa-Architekta/323660471063530?ref=tn_tnmn OFERTA WAŻNA DO KOŃCA LISTOPADA!

Źródło: Zehnder Polska

Więcej

Firma powiązana:

Zehnder Polska Sp. z o.o.

Telefon 71 367 64 24
www.zehnder.pl
info@zehnder.pl

Zehnder Polska Sp. z o.o.