Promocje

Nice wita jesień nowym modelem bramy garażowej

24.10.2013

W okresie jesiennym firma Nice wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów poszerza ofertę segmentowych bram garażowych. Od połowy października producent zaawansowanej technologicznie automatyki proponuje model bramy Nice Simple Classic w strukturze Woodgrain z przetłoczeniem wąskim w dwóch nowych kolorach. Nowy produkt jest odpowiedzią na sugestie dotyczące potrzeby stworzenia ekonomicznej oferty bram garażowych Nice w kolorach drewnopodobnych.

Do końca 2013 r. model bramy garażowej Nice Simple Classic w dwóch najpopularniejszych kolorach: Orzech oraz Złoty Dąb dostępny będzie w niezwykle atrakcyjnej cenowo promocji jesiennej.

Promocyjny model bramy jest  dostępny w 50  wymiarach standardowych, w tym  także w sześciu absolutnie nowych wymiarach o szerokości powyżej 5 m (5250 oraz 5500 mm).

Brama Nice Simple Classic, jak wszystkie modele bram garażowych Nice, wyposażona jest standardowo w system wyważania wykorzystujący pakiet sprężyn skrętnych o specjalnie dobranej charakterystyce do każdego wymiaru bramy.

Wyposażeniem standardowym jest także zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyn, a unikatowa konstrukcja sekcji uniemożliwia przycięcie palców w trakcie pracy bramy.

Jedyną różnicą jest wygląd panela bramy, który w przypadku tego modelu charakteryzuje się strukturą Woodgrain z przetłoczeniem wąskim. To właśnie połączenie tej struktury, wąskiego tłoczenia i kolorów Złotego Dębu oraz Orzecha sprawia, że brama wygląda jakby wykonana została z naturalnego drewna.

Promocyjne bramy Nice dostępne są zarówno w opcji bram ręcznych, jak i automatycznych. Modele automatyczne Nice Simple Classic wyposażane są w napędy KINGgates: Ovo (w bramach o wymiarach od 2400x2000 mm do 3500x2000 mm), Rolls700 (w bramach od 3500x2125 mm do 5000x2250 mm) oraz Rolls1200 (w bramach od 5250x2000 mm do 5500x2250 mm).

KINGgates to marka zrzeszona w grupie Nice od 2012 roku pozwalająca na ekonomiczną automatyzację każdej bramy wjazdowej i garażowej. Napędy KINGgates do bram garażowych posiadają zbrojony, kewlarowy pasek napędowy gwarantujący cichą pracę urządzenia, a na ich standardowym wyposażeniu znajduje się jeden pilot 4-kanałowy STYLO4K. Automatyka do bram wjazdowych i garażowych KINGgates to produkty w 100% włoskie, powstałe w oparciu o lata badań, doświadczenie i pasję.

Przypominamy jednocześnie, że do końca listopada trwa akcja promocyjna „Brama automatyczna w cenie ręcznej”. W jej ramach w niespotykanie dotąd niskich cenach można nabywać flagowe bramy garażowe Nice, otrzymując napęd do bramy praktycznie gratis. Bramy garażowe Nice dostępne są w sieci blisko 1500 Partnerów Handlowych Nice na terenie całej Polski.

Źródło: Nice

Więcej

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska