Promocje

Nawet 2000 zł zostaje na koncie - promocja FAKRO

03.10.2013

Jeśli chcesz cieszyć się komfortowym, idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb poddaszem, już dziś zainwestuj w najwyższej jakości produkty FAKRO i weź udział w naszej promocji!

Jak skorzystać z promocji?

I. Kup superenergooszczędne i funkcjonalne produkty FAKRO

W terminie od 16.09.2013 do 15.11.2013 zapraszamy do składów budowlanych na terenie całej Polski, gdzie będziesz mógł zakupić Produkty Promocyjne FAKRO:

  • LML - segmentowe schody strychowe z metalową drabinką, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania oraz obsługi przy jednoczesnym uproszczeniu procesu montażu
  • LWT - to schody supertermoizolacyjne (U = 0,51W/m2K), polecane do budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego, posiadają 4-tą najwyższą klasę szczelności
  • PPP-V - okno dachowe zbudowane z wielokomorowych profilii PVC w kolorze białym wzmocnione rdzeniami stalowymi
  • FPP-V - okno dachowe  z najwyższej jakości drewna sosnowego, dwukrotnie malowane ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze
    naturalym
  • FPU-V - okno dachowe z najwyższej jakości drewna sosnowego, trzykrotnie malowane poliuretanowym lakierem, tworzącym na powierzchni ramy trwałą, idealnie gładką powłokę w kolorze białym.
  • FTT U6 - okno dachowe z superenergooszczędnym pakietem szybowym U6 (U okna = 0,81W/m2K)
  • FTT U8 Thermo - okno dachowe wraz z kołnierzem uszczelniającym EHV-AT Thermo, z pasywnym pakietem szybowym U8, co zapewnia, że jest najcieplejszym oknem dachowym dostępnym na rynku. Przeznaczone do budownictwa pasywnego, potwierdzone certyfikatem Passive House (U okna = 0,58 W/m2K)

II. Prześlij dokumenty Zgłoszeniowe

Kserokopia Faktury - ksero faktury za zakup Produktów Promocyjnych FAKRO 23% lub 8% (do faktury za usługę dołącz dokument WZ lub specyfikację)

Fomularz Zgłoszeniowy - rejestrujesz się wypełniając Formularz Zgłoszeniowy, który musisz wydrukować, podać wymagane dane, podpisać i wysłać na adres:

ul.Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
z dopiskiem "2000 zł zostaje na koncie!"

III. Weryfikacja dokumentów

Po pozytywnej weryfikacji dokumentów Zgłoszeniowych do 30 dni od daty ich wpłynięcia, otrzymasz zwrot na podane w Formularzu Zgłoszeniowym konto bankowe.

UWAGA!

Maksymalna ilość Produktów Promocyjnych, za jaką Uczestnik może otrzymać zwrot to 4 sztuki. Uczestnik za zakup od 1 do maksymalnie 4 Produktów Promocyjnych FAKRO otrzymuje od Organizatora zwrot na konto. Jeżeli Uczestnik zakupił więcej Produktów Promocyjnych FAKRO to spośród nich do promocji uwzględniane są tylko 4 sztuki produktów, dla których ustalona jest najwyższa wartość zwrotu.

Źródło: Fakro

Więcej

 

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro