Promocje

Wiosenna promocja w Gościnnych Pokojach Kuchennych Atlas!

30.03.2010

Atlas Meble Kuchenne – spółka należąca do Grupy Black Red White – wprowadził specjalną ofertę cenową na ponad 45 modeli kuchni. W ramach wiosennej akcji asortyment z oferty firmy Atlas dostępny jest z 20% upustem od dotychczasowych cen detalicznych. Promocja trwa do 26 kwietnia 2010 roku. Szczegółowe informacje dostępne są w salonach Atlas Meble Kuchenne oraz na stronie www.atlas-kuchnie.com.pl...

Meble kuchenne objęte rabatem wykonane są z różnego typu materiałów: płyt wiórowych laminowanych, płyt MDF lakierowanych, płyt oklejonych fornirem oraz drewna litego.

 „Kuchnia to niezwykle ważne miejsce w każdym domu, dlatego istotny jest nie tylko jej wystrój i klimat, ale także funkcjonalność. Urządzenie ładnej i praktycznej kuchni jest rzeczą trudną, dlatego tym bardziej warto powierzyć to zadanie specjalistom. Cykliczne akcje promocyjne organizowane w salonach Atlas są doskonałą okazją do zakupu dobrych jakościowo, estetycznie wykonanych i bardzo funkcjonalnych mebli w przystępnych cenach” – powiedział Tomasz Głódź, dyrektor ds. handlowych Atlas Meble Kuchenne.

Akcja promocyjna prowadzona jest w całej sieci sprzedaży Atlas. Lista studiów oferujących Gościnne Pokoje Kuchenne dostępna jest na stronie www.atlas-kuchnie.com.pl

Ofertę Gościnnych Pokoi Kuchennych Atlas stanowi ponad 30 modeli mebli w stylistyce klasycznej i nowoczesnej. Firma od lat jest również znaczącym producentem oraz dostawcą frontów – aktualnie posiada w swoim portfolio 30 modeli dostępnych w 60 kolorach i 5 typach wykończeń. Produkty Atlas Meble Kuchenne pozwalają na indywidualne komponowanie mebli i aranżowanie kuchni. Firma oferuje ponad 700 brył mebli.

Klienci mogą wybierać spośród różnorodnych materiałów dostępnych w szerokiej kolorystyce, obejmującej paletę około 200 kolorów.

Poza rynkiem polskim, produkty Atlas Meble Kuchenne są sprzedawane w takich krajach, jak: Norwegia, Szwecja, Czechy, Słowacja, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Dania, Belgia, Francja, Ukraina oraz kraje bałkańskie.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie www.brw.com.pl

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon bezpłatna infolinia: 800 168 083
www.atlas.com.pl
atlas@atlas.com.pl

Grupa Atlas