Promocje

Kosmiczni fachowcy polecają ATLASA i GIPSARA

24.09.2013

Trwa promocja sprzedażowa "Puszka za 2 worki na miłe wieczorki", którą firma ATLAS realizuje we współpracy z siecią stacji paliwowych ORLEN.

Biorą w niej udział topowe zaprawy klejowe marki ATLAS i gładzie marki GIPSAR. Od 12 września można oglądać specjalną reklamę telewizyjną promującą akcję, która jest częścią kampanii z kosmicznymi fachowcami.

Promocja cieszy się bardzo dużym i wciąż rosnącym zainteresowaniem wykonawców, którzy są  jej głównymi odbiorcami. Fachowcy cenią sobie przede wszystkim prosty mechanizm, fakt gwarantowanych nagród dla wszystkich uczestników (jeden z dwóch rodzajów napojów) oraz ich dostępność (na stacjach własnych sieci ORLEN, liczącej ok. 900 placówek).

- Widząc, z jakim pozytywnym odbiorem spotkała się nasza promocja, uruchomiliśmy dodatkowe działanie wspierające – opowiada Monika Wojdak, Kierownik Grupy Produktowej Ceramika w firmie ATLAS. - 12 września ruszyła specjalna kampania telewizyjna, nawiązująca do naszego głównego filmu reklamowego z kosmicznymi fachowcami. Na najpopularniejszych stacjach do końca miesiąca zostanie wyemitowanych 2500 spotów. Promocja jest komunikowana także w mediach branżowych, w prasie i Internecie oraz na billboardach na terenie całej Polski.

Aby wziąć udział w akcji należy wyciąć kod kreskowy umieszczony po wewnętrznej stronie opakowania promocyjnego. Kody znajdują się na wysokości logo ATLAS (w przypadku kleju ATLAS PLUS i ATLAS ELASTYK) i głównego wyróżnika produktu (w przypadku gładzi GIPSAR UNI i GIPSAR PLUS). Następnie, na wybranych stacjach ORLEN, możemy wymienić dwa dowolne kody z opakowań produktów promocyjnych na puszkę orzeźwiającego napoju. Kody są aktywne do 30 listopada 2013 i w tym okresie można je wymieniać na gwarantowane nagrody.

Regulamin akcji i lista stacji ORLEN dostępne są na stronie www.atlas.com.pl/promocja. Informacje można uzyskać również pod numerem infolinii 800-168-083. Link do spotu reklamowego: http://goo.gl/kbTF8d.

Źródło: GRUPA ATLAS

Więcej