Promocje

Weź udział w promocjach Electrolux i zdobądź wyjątkowe nagrody!

20.09.2013

Specjalnie z myślą o swoich użytkownikach, firma Electrolux przygotowała wyjątkowe promocje: Daj się wciągnąć!, Mistrzowska para, Więcej dla Twoich ubrań oraz Wielkie branie. Każdy, kto między 20 września a 31 grudnia 2013 roku dokona zakupu odkurzacza, piekarnika lub pralki, ma szansę otrzymać jedno z ponad 7000 urządzeń Electrolux.

Jeśli natomiast ktoś zdecyduje się nabyć trzy urządzenia drobne jednocześnie, otrzyma zwrot kosztów za jedno – najtańsze z nich oraz będzie miał możliwość wzięcia udziału w kolejnej promocji, przeznaczonej wyłącznie dla laureatów Wielkiego brania.

Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej dedykowanej danej promocji: www.dajsiewciagnac.pl, www.mistrzowskapara.pl, www.wiecejdlatwoichubran.pl lub www.wielkiebranie.pl. Następnie, najpóźniej do 7 stycznia 2014 r. – przesłać skan dowodu zakupu i karty gwarancyjnej i oczekiwać nagrody.


Daj się wciągnąć! Rozważasz kupno nowego odkurzacza? Teraz, dzięki promocji Electrolux, decydując się na jeden z wybranych modeli z cichych linii UltraSilencer lub Classic Silence, możesz otrzymać jedno z dwóch urządzeń bezprzewodowych: Rapido ZB4106WD lub Rapido ZB4103. Zyskaj zestaw, dzięki któremu sprzątanie stanie się czystą przyjemnością. Szczegółowe informacje na temat promocji znajdziesz na stronie: www.dajsiewciagnac.pl

Mistrzowska para! Jeśli planujesz wyposażyć swoją kuchnię w funkcjonalny piekarnik, możesz dodatkowo zyskać jeden z dwóch, niezwykle praktycznych blenderów Electrolux: ESTM6400 lub ESTM5200 – zupełnie za darmo. Wystarczy, że w określonym terminie kupisz jeden ze wskazanych modeli urządzenia Electrolux, zarejestrujesz się na stronie www.mistrzowskapara.pl, prześlesz  wymagane dokumenty, a wyjątkowa nagroda trafi prosto do Ciebie!

Więcej dla Twoich ubrań! Każdy z nas posiada w szafie ubrania, które darzy wyjątkowym sentymentem. Jak zadbać o nie bardziej? Wystarczy kupić pralkę ładowaną od frontu lub pralko-suszarkę Electrolux oraz zgłosić swój zakup on-line na stronie www.wiecejdlatwoichubran.pl. My podarujemy Ci żelazko 4SAFETY EDB5130CO lub stację parową EDBS2300, które ułatwią Ci dbanie, nawet o najdelikatniejsze tkaniny.

Wielkie branie! Urządzenia drobne stanowią niezastąpioną pomoc w wykonywaniu różnych obowiązków domowych. Już teraz, przy zakupie trzech dowolnych produktów z tej serii, otrzymasz zwrot kosztów za najtańszy z nich, a zaoszczędzona kwota zasili Twoją wyjątkową kartę przedpłaconą MasterCard, którą dostaniesz od Electrolux.

Środki znajdujące się na karcie będziesz mógł rozdysponować w wybrany przez siebie sposób – zapłacić za zakupy w sklepie, Internecie lub wypłacić je z bankomatu. Jednak to nie koniec, możesz zyskać znacznie więcej! Jeśli zdecydujesz się także na zakup odkurzacza workowego marki Electrolux, w prezencie do niego otrzymasz zestaw startowy, zawierający przydatne akcesoria. Dołącz do Wielkiego brania i zyskaj niepowtarzalną szansę na wyjątkowo korzystne zakupy.

Uwaga! Weź udział w promocjach Electrolux i zdobądź wyjątkowe nagrody! Promocja dotyczy wybranych modeli. Ilość nagród jest ograniczona. Szczegóły oraz regulaminy promocji dostępne są na poświęconych im stronach internetowych:  www.dajsiewciagnac.pl, www.mistrzowskapara.pl, www.wiecejdlatwoichubran.pl oraz www.wielkiebranie.pl.

Źródło: Electrolux

Więcej
 

Firma powiązana:

Electrolux

Telefon 22 434 73 00, infolinia produktowa 22 568 98 67
www.electrolux.pl

Electrolux