Promocje

Gwarantowane nagrody za pracę z ATLASEM i GIPSAREM

15.08.2013

Rusza nowa akcja promocyjna firmy ATLAS. Największy polski producent chemii budowlanej nagradza swoich klientów za pracę z topowymi zaprawami klejowymi ATLAS i gładziami GIPSAR.

Do końca listopada wykonawcy i inwestorzy mogą na stacjach ORLEN wymieniać kody z opakowań promocyjnych na orzeźwiające napoje.

Promocja nosi nazwę "Puszka za 2 worki na miłe wieczorki" i rozpoczyna się 12 sierpnia br. we współpracy z siecią stacji paliwowych ORLEN. Akcją objęte są punkty handlowe w kanale tradycyjnym, jak i markety budowlane na terenie Polski. W promocji biorą udział cztery topowe produkty łódzkiego producenta, cieszące się uznaniem zarówno wykonawców, jak i inwestorów. Są to kleje ATLAS PLUS i ATLAS ELASTYK oraz gładzie GIPSAR UNI i GIPSAR PLUS.

- Zgodnie z naszym motto, „Atlas wspiera fachowców”, pragniemy nagrodzić klientów za pracę z naszymi produktami, oferując nie tylko materiały najwyższej jakości, ale i doceniając ich oddanie marce - mówi Anna Majorek, Młodszy Kierownik Grupy Produktowej w firmie ATLAS

Aby wziąć udział w promocji, klient wycina kod kreskowy umieszczony po wewnętrznej stronie opakowania promocyjnego. Kody znajdują się na wysokości logo ATLAS (w przypadku kleju ATLAS PLUS i ATLAS ELASTYK) i głównej cechy produktu (w przypadku gładzi GIPSAR UNI i GIPSAR PLUS). Następnie, na wybranych stacjach ORLEN (ok. 900 stacjach własnych – stacje franczyzowe nie biorą udziału w akcji), klient ma możliwość wymiany dwóch dowolnych kodów z opakowań produktów promocyjnych na puszkę jednego z dwóch rodzajów orzeźwiających napojów. Kody promocyjne są aktywne od 12 sierpnia do 30 listopada 2013 i w tym okresie można je wymieniać na gwarantowane nagrody.

ATLAS PLUS, dostępny w opakowaniach 20 i 25 kg, jest klejem odkształcalnym S1, wysoce elastycznym, łatwym w użyciu i cechującym się zwiększoną przyczepnością. Łódzki producent poleca go szczególnie do montażu okładzin na tarasach, balkonach i elewacjach, przy ogrzewaniu podłogowym i ściennym oraz na trudnych podłożach jak płyty OSB, g-k czy stare płytki. Fachowcy cenią PLUSA m.in. za ograniczoną pylistość, dzięki której praca jest łatwa i przyjemna. Kolejny z promocyjnych produktów, oferowany w workach 25 kg ATLAS ELASTYK, to niezwykle elastyczna i charakteryzująca się doskonałą przyczepnością zaprawa do glazury, terakoty i gresu. Jej formuła jest dostosowana na montażu okładzin także przy ogrzewaniu podłogowym i ściennym oraz na trudnych podłożach takich jak płyty g-k.

GIPSAR UNI to wzmocniona polimerami śnieżnobiała gładź szpachlowa, o optymalnie dobranej twardości. Idealnie rozprowadza się na podłożu i gwarantuje skuteczne krycie powłokami malarskimi. Druga z promocyjnych gładzi gipsowych - GIPSAR PLUS, cechuje się zwiększoną twardością, dzięki czemu tworzy mocne i stabilne podłoże pod powłoki malarskie. Wysoka plastyczność ułatwia jej aplikację, także mechaniczną przy użyciu agregatów. Obydwa produkty są dostępne w opakowaniach 20kg.

Lista stacji ORLEN biorących udział w akcji i regulamin promocji znajdują się na stronie www.atlas.com.pl/promocja. Informacje można również uzyskać pod numerem infolinii 800-168-083. Mechanizm i zasady akcji są szczegółowo opisane na opakowaniach każdego z produktów.

Źródło: GRUPA ATLAS

Więcej

 

 

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon 42 631 88 00, 42 631 89 55
www.atlas.com.pl
atlas@atlas.com.pl

Grupa Atlas