Promocje

Rozwiń nazwę NUOS i wygraj!

02.08.2013

Podgrzewacze wody z pompą ciepła to swoista ewolucja tradycyjnych podgrzewaczy wody.

Wykorzystują odnawialne źródła energii, dzięki czemu są uważane za jedno z najbardziej ekologicznych rozwiązań dla domu. Te nowoczesne urządzenia cieszą się coraz większą popularnością wśród osób ceniących sobie oszczędność oraz ekologiczne rozwiązania. To nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie jest idealne zarówno dla domków jednorodzinnych, jak i mieszkań.

W porównaniu do klasycznych podgrzewaczy wody, w przypadku pomp ciepła NUOS oszczędności sięgają aż do 75%. Urządzenie to jest wszechstronne i łatwe w instalacji. Jego niekwestionowaną zaletą jest bardzo wysoka wydajność (współczynnik COP). Grzałka włącza się dopiero, gdy temperatura spada poniżej -5 stopni Celsjusza. W porównaniu do np. kolektorów są znacznie tańsze i prostsze w instalacji. Dodatkową zaletą jest ich praca w godzinach nocnych. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie! Chcesz wygrać pompę ciepła NUOS 80 i zacząć oszczędzać?

Wejdź na stronę http://konkurs.nuos.aristonheating.pl i rozwiń skrót NUOS. Wykaż się swoją kreatywnością, a być może TY staniesz się szczęśliwym posiadaczem pompy ciepła!

Regulamin konkursu dostępny na stronie: http://www.nuos.aristonheating.pl

Źródło: Ariston Thermo Polska Sp. z o.o.

Więcej

 

 

Firma powiązana:

Ariston Thermo Polska

Telefon 012 420 22 20
www.aristonheating.pl

Ariston Thermo Polska