Promocje

Trzecia odsłona kosmicznej promocji ATLASA

15.07.2013

Trwa kosmiczna promocja produktów firmy ATLAS. Po klejach linii PLUS i gładziach marki GIPSAR, łódzki producent rozpoczyna promocję Zaprawy Klejowej Uelastycznionej ATLAS.

Jest to jeden z topowych produktów, wyróżniający się na rynku doskonałymi parametrami roboczymi i cieszący się uznaniem fachowców. To już trzecia odsłona trwającej od maja kosmicznej promocji ATLASA, komunikowanej w specjalnych spotach reklamowych z "astro-fachowcami". W ich role wcieli się prawdziwi wykonawcy - Autoryzowani Glazurnicy ATLASA, na co dzień pracujący z produktami łódzkiej firmy i znający ich "nieziemskie" możliwości. W poprzednich etapach specjalnymi warunkami sprzedażowymi były objęte kleje linii ATLAS PLUS oraz zaprawy gipsowe marki GIPSAR.

Akcja promocyjna Zaprawy Klejowej Uelastycznionej ATLAS rozpoczęła się 8 lipca i potrwa do końca miesiąca. Zasięgiem obejmuje hurtownie i sieci marketów budowlanych, w których produkt jest regularnie dostępny.

Warunki promocji zostały dostosowane do indywidualnych zasad poszczególnych punktów i prowadzonej przez nie polityki dotyczącej rozliczania promocji sprzedażowych.  W pierwszym przypadku, za zakup pięciu opakowań Zaprawy Klejowej Uelastycznionej ATLAS (w opakowaniach 22,5kg lub 25 kg), klient otrzymuje gratis jedno opakowanie. W drugim zaś, przy zakupie sześciu opakowań, klient płaci za pięć. Decydując o wyborze tego właśnie produktu do kolejnego etapu kosmicznej promocji, ATLAS wziął pod uwagę fakt, iż klej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Będąc idealnym połączeniem cech użytkowych i roboczych, zaprawa znajduje się w czołówce materiałów stosowanych przez glazurników.

- Zaprawa Klejowa Uelastyczniona ATLAS jest jednym z naszych flagowych produktów, który powstał w wyniku współpracy działu badań i rozwoju oraz menadżerów produktu z wykonawcami, Autoryzowanymi Glazurnikami ATLAS – mówi Anna Majorek, Młodszy Kierownik Grupy Produktowej Kleje i Grunty firmy ATLAS. - Nasze motto to „ATLAS wspiera fachowców”, więc pragniemy przekazywać wykonawcom jak najlepsze rozwiązania. Na podstawie ich uwag dotyczących klejów do płytek dostępnych obecnie na polskim rynku, stworzyliśmy produkt odpowiadający ich potrzebom w codziennie wykonywanej pracy. Tym samym Zaprawa Klejowa Uelastyczniona ATLAS jest nie tylko wsparciem dla fachowców, ale spełnia również wymagania inwestorów i najwyższe standardy technologiczne.

Zaprawa Klejowa Uelastyczniona ATLAS wyróżnia się wyjątkowymi parametrami roboczymi, które sprawiają, że praca z nią jest łatwa i wymaga mniej czasu. Specjalna struktura kleju sprawia, że wszystkie jego składniki są rozprowadzone równomiernie. Dzięki doskonałej lepkości, zaprawę przeniesiemy bez strat z pojemnika na pacę, a następnie z pacy na podłoże. Produkt doskonale rozprowadza się na powierzchni i nie „zawija się” na narzędziach. Co więcej, dzięki wydłużonemu czasowi otwartemu, wykonawca może jednorazowo nanieść zaprawę na większą powierzchnię, ale i korygować położenie płytek przez pół godziny po aplikacji kleju. Dodatkowo optymalna konsystencja uniemożliwia spływ masy, dzięki czemu prace można rozpocząć od góry ściany i tym samym uniknąć przyklejania docinanych płytek na eksponowanej powierzchni.

Produkt polecany jest do przyklejania płytek ceramicznych, cementowych i kamiennych w łazienkach, kuchniach, korytarzach, na schodach, często użytkowanych szlakach komunikacyjnych i niewielkich powierzchniach dekoracyjnych na zewnątrz budynków – wszędzie tam, gdzie nie jest wymagane zastosowanie kleju odkształcalnego. Sprawdza się doskonale przy szpachlowaniu powierzchni ścian i wylewek oraz wykonywania drobnych prac murarskich podczas wykańczania wnętrz. Dodając Emulsję Elastyczną ATLAS, wykonawca z łatwością rozszerzy zakres stosowania kleju o podłoża szczególnie narażone na odkształcenia termiczne i mechaniczne, np. przy ogrzewaniu podłogowym i ściennym, na balkonach, cokołach i tarasach.

Źródło: ATLAS

Więcej

 

 

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon bezpłatna infolinia: 800 168 083
www.atlas.com.pl
atlas@atlas.com.pl

Grupa Atlas