Promocje

Zrób zakupy w OBI i wygraj mieszkanie

11.07.2013

OBI - lider na rynku artykułów budowlanych - rozumie, że ważną kwestią w życiu każdego człowieka jest posiadanie własnej przestrzeni życiowej - azylu, jakim jest dom.

Dlatego zorganizował wyjątkową i pierwszą tego typu loterię „Zrób zakupy w OBI i wygraj mieszkanie”. Tylko Klienci OBI mają szansę zdobyć nowe i własne M o wartości 300.000 zł! Jak Polacy mieszkają, a jak chcieliby mieszkać? Aż 81% ankietowanych odpowiadając na pytanie o rodzaj wymarzonej nieruchomości, wybrałoby nieruchomości nowo wybudowane (2012 CBOS). Polacy marzą o własnym, nowym mieszkaniu. Dlatego wszyscy Klienci OBI, którzyw dniach 1 lipca-31 sierpnia 2013 dokonają jednorazowego zakupu w markecie OBI za kwotę co najmniej 200 zł, mogą wziąć udział w loterii „Zrób zakupy w OBI i wygraj mieszkanie”. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.obi.pl lub wysłać SMS o treści OBI.numer dowodu zakupu (np. OBI.1234) pod numer 7057, odebrać kupon, wypełnić i wrzucić go do urny znajdującej się w marketach OBI. Dodatkowo, na osoby które wyłącznie zarejestrują się na stronie www.obi.pl i wyślą SMS, czekają losowania kart podarunkowych na zakupy w OBI o wartości 1000 zł każda.

To nie jest pierwsza loteria, którą organizujemy dla naszych Klientów. Regularnie prowadzimy działania promocyjne, one zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Niedawno zakończyła się kampania, w której do wygrania był Mercedes. Teraz, od początku lipca do końca sierpnia Klienci OBI walczą o dużo większą stawkę, jaką jest własne mieszkanie! Już jesienią poznamy zwycięzców” - powiedział Andrzej Dalkowski, Dyrektor Marketingu sieci marketów budowlanych OBI.

Zapraszamy na www.obi.pl, aby sprawdzać wyniki losowań!

W dniu 6 lipca 2013 zakończyła się loteria, której uczestnicy walczyli o samochód! Szczęśliwiec z Warszawy, który w czasie trwania loterii dokonał zakupu w jednym ze stołecznych marketów budowlanych OBI stał się posiadaczem nowego Mercedesa Citan. Sieć marketów budowlanych OBI pomaga swoim Klientom w urządzaniu mieszkań lub domów ich marzeń. Dostępni w marketach OBI eksperci, na bieżąco udzielają Klientom kompetentnych porad związanych z planowaniem wygodnego, funkcjonalnego domu lub mieszkania. OBI inspiruje, a bogata oferta produktowa sieci jest źródłem praktycznych wskazówek, jak ekonomicznie i stylowo urządzić mieszkanie.

Źródło: Ogilvy PR

Więcej