Promocje

60% rabatu na okna przesuwne do kuchni od Vetrex

02.07.2013

Tylko do końca lata trwa promocja firmy Vetrex na okna przesuwne do kuchni pod hasłem „Zwiększ funkcjonalność na dwa sposoby”. Klienci otrzymują 60% rabatu na okna do kuchni zamówione do 30 września 2013 r. i odebrane do 30 listopada bieżącego roku.

Dlaczego warto mieć w kuchni okno przesuwne? Okno przesuwne z okuciami Roto Patio S nie zabiera miejsca w kuchni, kiedy jest otwarte – w przeciwieństwie do tradycyjnego okna, otwieranego do wewnątrz.

Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie dla tych, którzy wykorzystują parapet jako dodatkową półkę. Takie okno można łatwo otworzyć przesuwając je jedną ręką w bok i szybko wywietrzyć kuchnię, nie ryzykując przy tym przypadkowego strącenia stojących pod nim naczyń.

Skrzydło przesuwne nie wchodzi w kolizję z baterią zlewozmywakową. Dlatego warto kupić je także w sytuacji, gdy bateria umieszczona jest przed oknem i mogłaby blokować pełne otwarcie skrzydła. Tak jak w tradycyjnych oknach skrzydło przesuwne można uchylić nawet w czasie deszczu, zapewniając stały dopływ świeżego powietrza. Drugie skrzydło okna do kuchni powinno być rozwierne z wyjmowaną klamką i elegancką, przesuwaną rozetką.

Szczególnie w mieszkaniach położonych na wyższych kondygnacjach – po włożeniu klamki bez trudu otworzymy okno i umyjemy szybę zewnętrzną.
Skrzydło rozwierne może być wyposażone w okucia z ukrytymi zawiasami Roto NT Designo. Oprócz estetycznego, ma to także wymiar praktyczny – zawiasy ukryte nie przerywają w żadnym miejscu uszczelki okna, dlatego straty ciepła przez nie są o 10% mniejsze niż przy zawiasach tradycyjnych. Ukryte zawiasy to rozwiązanie, które może być zamontowane w różnych typach okien Vetrex.  Standardowo wyposażone są w nie okna V90+."

60% rabatu na okna przesuwne do kuchni od Vetrex, gdzie kupić? W całej Polsce okno do kuchni można zamówić w autoryzowanych salonach sprzedaży oraz u partnerów handlowych  firmy Vertex. Zapraszamy na zakupy! Więcej o oknach i promocji firmy Vetrex na http://www.vetrex.com.pl/promocje.html 

Źródło: Vetrex

Więcej

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex