Promocje

Vetrex promuje ekskluzywne rozwiązania

12.06.2013

Vetrex, producent stolarki okiennej premium, wprowadza  nową promocję, której celem jest popularyzacja akcesoriów, zwiększających funkcjonalność i komfort korzystania z produktów  firmy. Promocja ma charakter cenowy i obejmuje dwie pozycje asortymentowe: kontakty magnetyczne Safe+ oraz okna kuchenne z okuciami przesuwnymi Roto PATIO S.

W ramach akcji, przy nabyciu systemów okiennych V90+, V70 Optimal Black, VP70, VS 70 i VR70, klienci mogą skorzystać z 60% rabatu na zakup kontaktów magnetycznych Safe+, umożliwiających bezpośrednie podpięcie okien do domowej centrali alarmowej. Podobnie, przesuwne okna kuchenne – nowość w ofercie Vetrex - dostępne są z również z 60% upustem.

Wprowadzenie do sprzedaży przesuwnych okien kuchennych jest odpowiedzią na zgłaszane ze strony klientów zapotrzebowanie na ergonomiczne rozwiązania o wysokiej funkcjonalności. Ich główną zaletą jest to, że po otwarciu, praktycznie nie zajmują miejsca w pomieszczeniu, co w przypadku przestrzeni kuchennych, w których najczęściej  znajduje się więcej sprzętów niż w innych pomieszczeniach, jest wyjątkowo istotnym atutem.

Otwarcie tradycyjnego, kuchennego okna nierzadko wiąże się z koniecznością przesunięcia wszystkich przedmiotów znajdujących się w pobliżu, a jeśli dodatkowo okno usytuowane jest bezpośrednio nad zlewem – sterowanie skrzydłem jest ograniczone ze względu na umieszczenie kranu bądź baterii ograniczającej jego rozwarcie. Zastosowanie w oknach kuchennych okucia przesuwnego eliminuje te problemy.

Dla naszych klientów solidność wykonania i energooszczędność to absolutnie podstawowe cechy stolarki. Wymagający inwestorzy, odwiedzający nasze salony, poszukują czegoś więcej. Świadomi nabywcy zdają sobie sprawę z tego, że okna będą im służyć przez kilkadziesiąt lat, dlatego wybierają rozwiązania nie tylko trwałe, ale też zapewniające bezpieczeństwo i wygodę” – wyjaśnia Dyrektor Handlowy w firmie Vetrex – Krzysztof Michalak. Vetrex promuje ekskluzywne rozwiązania – oferta dotyczy zamówień złożonych do końca września i odebranych do 30 listopada b.r.

Źródło: Vetrex

Więcej

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex