Promocje

ROCA Polska i Velvet® jednoczą siły we wspólnej akcji promocyjnej

11.06.2013

Firmy ROCA Polska oraz marka Velvet® wspólnie przygotowały atrakcyjną ofertę promocyjną dla klientów, którzy cenią sobie ekonomiczne rozwiązania w łazience i jednocześnie stawiają na estetykę wykończenia i niepowtarzalny charakter wnętrza.

Każdy, kto od 5 czerwca do 31 lipca 2013 r. kupi stelaż podtynkowy PRO z oferty ROCA wraz z miską WC otrzyma gratis półroczny zapas designerskiego papieru toaletowego Velvet® z linii Atmosfera Natury lub Styl&Kolor.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej promocji klienci będą mogli wyposażyć swoje łazienki zgodnie ze swoimi potrzebami i najnowszymi trendami, a do tego nowocześnie. Wybór stelaża PRO wraz z miską podwieszaną z oferty marki ROCA to godna zaufania inwestycja, a papier toaletowy Velvet® dostępny w różnych wariantach kolorystycznych pozwala uzupełnić wnętrze o drobny detal, który jest wyrazem dbałości o szczegóły wyposażenia wnętrza łazienki. Dzięki kooperacji z marką Velvet® nasi konsumenci mają szansę na wybór produktów najwyższej jakości oraz spore oszczędności w budżecie domowym - podkreśla Joanna Dec-Galuk, Marketing Manager ROCA Polska.

Efektem współpracy obu firm jest atrakcyjna akcja promocyjna. Jej zasady są proste - każdy, kto w okresie od 5 czerwca do 31 lipca 2013 r. kupi stelaż podtynkowy PRO oraz dowolną miskę WC podwieszaną firmy ROCA, otrzyma w prezencie półroczny zapas papieru toaletowego marki Velvet® z linii Atmosfera Natury lub Styl & Kolor. Zakupu stelaża i miski WC można dokonać oddzielnie, ale konieczne jest zachowanie dowodu sprzedaży z transakcji. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego, który jest dostępny na stronie www.promocjazvelvet.roca.pl.

Źródło: Roca

Więcej

Firma powiązana:

Roca

Telefon 0 801 88 7622
www.roca.pl
biuro@roca.pl

Roca